Facebook
Nasiona marihuany » x Anaconda Seeds

x Anaconda Seeds

x Anaconda Seeds

Producent Anaconda Seeds określa siebie ekskluzywną marką rzemieślniczych szczepów marihuany, stworzony z iście szwajcarską precyzją oraz staranną dbałością o każdy, najdrobniejszy szczegół. Dzięki wieloletniej uprawy i selekcji najbardziej nagradzanych, najpopularniejszych odmian marihuany na Ziemi powstały nowe, zawierające najbardziej pożądane cechy szczepy. W Anaconda Seeds stawiają jakość na pierwszym miejscu i w to inwestowane są wszelkie nakłady i wysiłki. Swoje nasiona nazywamy arcydziełami, których nie znajdziesz nigdzie indziej.


 

Spanish SeedsRoyal Queen SeedsBarney's FarmSensi SeedsBuddha SeedsDinafem SeedsHurtowniaVictory Seedsx Anaconda Seeds! Nasion BankDutch PassionGreen House SeedsFast BudsFemale Seeds

NOTKA PRAWNA

UWAGA: Zgodnie z polskim prawem nasiona marihuany sprzedajemy do celów kolekcjonerskich, przez co rozumiemy zachowanie genetyki w celu przetrwania gatunku. Ziarenka konopi indyjskich to również źródło licznych witamin i wartości odżywczych, co czy czyni je doskonałym elementem zbilansowanej diety. Aby dokonać zakupu w naszym sklepie musisz mieć ukończone 18 lat i nie możeszich używać ich do uprawy na terenie kraju gdzie jest to zabronione. Opisy produktów oraz inne informacje są tłumaczone ze stron producentów i należy je traktować informacyjno - naukowo.
Made with love in Poland 2013-2020.