Wyszukiwanie zaawansowane
» MISJA

Producenci

WYBIERZ WALUTĘ

MISJA

Misja Bank Nasion

alt

  propagowanie marihuany w celach leczniczych 

alt


 
  
budowanie relacji z klientem oraz partnerami biznesowymi
  na fundamentach uczciwości oraz rzetelności

 

 


  

Celem Banku Nasion wynikającym z realizacji misji, jest stałe zwiększanie asortymentu, najwyższej jakości kolekcjonerskich nasion oraz nasion innych gatunków roślin, wszystkim grupom klientów. Dążymy do sprostania wyzwaniom jakie niesie rozwój rynku nasion w Polsce oraz za granicą.Dowiedz się co jest naszą  WIZJĄ.

 

NASIONA MARIHUANY | NASIONA KONOPI | NASIONBANK.PL


NASIONA MARIHUANY SKLEP

NOTA PRAWNA

Zgodnie z polskim prawem ziarenka sprzedajemy do celów kolekcjonerskich, rozumiemy przez to zachowanie genetyki w celu przetrwania gatunku. Nasiona konopi indyjskich to również źródło licznych witamin i właściwości odżywczych, co czyni je wspaniałym elementem zdrowej diety. Posiadanie nasion konopi oraz obrót nimi jest w Polsce całkowicie legalny. Aby dokonać zakupu w naszym sklepie musisz mieć ukończone 18 lat i nie możesz ich stosować do hodowli na terenie krajów gdzie jest to niedozwolone.

Kiełkowanie nasion jest zabronione przez polskie prawo, sklep nasionbank.pl w żaden sposób nie namawia do łamania przepisów prawnych. Nie odpowiadamy za niezgodne z prawem użycie nasion z naszej oferty.

Ustawa z 2005 roku reguluje wszelkie kwestie dotyczące legalności nasion ---> Dz.U. 2005 nr 179 poz. 1485 <---

OPINIE O SKLEPIE

NAJLEPSI PRODUCENCI

Dutch PassionFemale SeedsGreen House SeedsNasiona MarihuanyRoyal Queen SeedsSensi Seeds
Copyright © 2017 NasionBank All Rights Reserved.