PLPL
PLPLDEDEENENNLNLNONOGAGAUKUKSVSVFRFR
Do darmowej dostawy brakuje : 300,00 zł
Nasiona marihuany » DLA POCZĄTKUJĄCYCH

DLA POCZĄTKUJĄCYCH

nasiona-marihuany-dla-początkujących


Nasiona Marihuany Dla Początkujących

Pomimo, iż w Polsce uprawa nasion marihuany jest całkowicie zakazana, to jednak możliwe jest ich legalne kolekcjonowanie. W związku z tym osoby zainteresowane omawianymi roślinami i dopiero rozpoczynające swoją przygodę z kolekcjonerstwem powinny zapoznać się z ważnymi wskazówkami w zakresie wyboru właściwych. Podpowiadamy, jakie nasiona powinny wybrać osoby początkujące. Zarówno pod względem kolekcjonowania, jak i użytkowania w krajach na to zezwalających wybór jest rożny.


 
AK-47 top 2

AK-47 | Nasion Bank

25,00 zł
szt.Sprawdź

Na co zwrócić uwagę przy wyborze nasion konopi?

Każdy wie, że odmiany poszczególnych nasion różnią się między sobą mocą, smakiem i barwą. Różni się także ich zapach w okresie kwitnienia. Wybierając właściwe grawerzy powinni zwrócić uwagę na rodzaj nasion, warunki ich bytowania ale też oświetlenie i wilgotność powietrza. Ważną rolę odgrywa sposób ich hodowli – dostępne są one w wersji outdoor, jak i indoor. Początkującym kolekcjonerom zaleca się odmianę autoflowering, która jest odmianą autokwitnącą.

Co jest istotne w wyborze nasion?

Specjaliści zaznaczają, że najistotniejszym elementem nasion marihuany dla początkujących jest ich feminizowana wersja. To zapewnienie, że wyrosną z nich żeńskie rośliny. Warto wiedzieć, że na rynku dostępne są one zarówno w wersji męskiej. Tak zwana feminizacja to gwarancja, że rośliny rozpoczną wytwarzanie pyłek męski, który jest niezbędny do wytworzenia nasion. Warto również zwrócić uwagę, że nasiona feminizowane są w 99% gwarancją, że roślina będzie odmianą żeńską.

Osoby początkujące powinny również rozważyć inwestycję w cannabis ruderalis, głównie jej krzyżówki. Jest to odmiana dzika, pochodząca z Rosji. Wyróżniającym elementem jest jej budowa – liście są znacznie mniejsze i mniej liczne. Co ciekawe, moment jej kwitnięcia jest niezależny od światła. Jest to także gatunek o niskiej zawartości THC, co sprawia, że w krajach zezwalających na jej legalne użytkowanie wykorzystywana jest w celach rekreacyjnych.

Doskonale rozumiemy osoby początkujące i rozpoczynające swoją przygodę z nasionami, głównie w zakresie kolekcjonowania. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że ogrom odmian i rodzajów sprawia, że są zagubione i nie wiedzą co wybrać. W tym zakresie zapewniamy naszym Klientom pomoc i wsparcie we wprowadzeniu w ten magiczny świat. Zachęcamy również do samodzielnego ich poznawania i lektury na ich temat.

Wierzymy, że nasz bogaty asortyment zadowoli wymagających kolekcjonerów konopi. Nasiona zapakowane są w specjalistyczne, finezyjne opakowania, a ich wygląd można porównywać za pomocą lupy.

Zaznaczamy, że wszystkie informacje znajdujące się na naszej stronie mają jedynie charakter informacyjny.



UWAGA
:
Nasiona marihuany, które oferujemy można hodować jedynie tam, gdzie jest to dozwolone. 
Made with love in Poland 2013-2021