Facebook
Nasiona marihuany » Royal Queen Seeds

Royal Queen Seeds

Royal Queen Seeds

Royal Queen Seeds to firma oferująca nasiona marihuany, która siedzibę swoją ma w Holandii. RQS jest światowej klasy marką na rynku, która z roku na rok poszerza swój asortyment. Producent oferuje najlepsze feminizowane, automatyczne oraz medyczne nasiona marihuany, które zdobyły uznanie wśród wielu fanów marihuany na całym świecie. Dobra jakoś za rozsądną cenę. Ludzie z RQS wsłuchują się w potrzeby klientów i wychodzą im znakomicie naprzeciw. Do najlepszych i najpopularniejszych odmian oferowanych przez ten seedbank należą min.: Amnesia Haze Auto, Royal Ak czy Northern Light Auto. U tego producenta, co warto podkreślić, można nabyć paczkę 100 sztuk, oryginalnie zapakowanych, feminizowanych nasion po bardzo konkurencyjnej cenie. Spannabis 2019 – na tej imprezie RQS umocnił się w rankingu najlepszych banków nasion marihuany na świecie.


 
FILTRY
Zakres cen od do
Kategoria

Female SeedsRoyal Queen Seedsx Anaconda SeedsSpanish SeedsDinafem SeedsGreen House SeedsBuddha SeedsSensi Seeds! Nasion BankFast BudsVictory SeedsBarney's FarmDutch PassionHurtownia

NOTKA PRAWNA

UWAGA: Zgodnie z polskim prawem nasiona marihuany sprzedajemy do celów kolekcjonerskich, przez co rozumiemy zachowanie genetyki w celu przetrwania gatunku. Ziarenka konopi indyjskich to również źródło licznych witamin i wartości odżywczych, co czy czyni je doskonałym elementem zbilansowanej diety. Aby dokonać zakupu w naszym sklepie musisz mieć ukończone 18 lat i nie możeszich używać ich do uprawy na terenie kraju gdzie jest to zabronione. Opisy produktów oraz inne informacje są tłumaczone ze stron producentów i należy je traktować informacyjno - naukowo.
Made with love in Poland 2013-2020.