Wyszukiwarka nasion
Nasiona marihuany1 » BLOG2 » Nasiona Marihuany są legalne?

Nasiona Marihuany są legalne?

Wyświetleń: 1619
Nasiona Marihuany Legalne


Nasiona marihuany są legalne!

 
Polskie prawo akceptuje posiadanie oraz handel nasionami marihuany. W większości krajów Unii Europejskiej również obowiązują takie zasady. Same w sobie nasiona konopi nie posiadają żadnych narkotycznych substancji, dlatego ich posiadanie oraz handel jest legalny.

Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii mów, że nasiona marihuany w Polsce są legalne, gdyż nie są nawet zakwalifikowane jako prekuLegalne nasiona marihuanyrsor do produkcji narkotyków. Wszyscy nasi klienci informowani są o stanie prawnym w Polsce poprzez regulamin. Dzięki temu są świadomi, że jeżeli wykorzystają zakupione nasiona marihuany niezgodnie z obowiązującym na terenie Rzeczypospolitej Polskiej prawem złamią prawo. W ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii zapisane jest jasno, że kiełkowanie nasion (hodowla) oraz posiadanie marihuany w Polsce jest nielegalna i grozi to karą pozbawienia wolności.

Sklep internetowy zajmujący się sprzedażą nasion marihuany nasionbank.pl nie ponosi odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystanie nasion marihuany przez kupujących. W krajach gdzie uprawa konopi jest nielegalna należy traktować nasze produkty tylko i wyłącznie jako produkt kolekcjonerski. Wszystkie informacje zawarte w opisach nasion oraz na opakowaniach, służą celom edukacyjnym - nie są zachętą do łamania prawa.
 

LEGALNE NASIONA | PRAWO | NASIONA MARIHUANY | NASIONA KONOPI | NASIONBANK


NASIONA MARIHUANY SKLEP

NOTKA PRAWNA

Posiadanie nasion marihuany oraz obrót nimi jest w Polsce legalny. Nasiona można potraktować jako pokarm, produkt kolekcjonerski czy też jako kadzidełko. Sklep nasionbank.pl w żaden sposób nie namawia do łamania przepisów prawnych. Nie odpowiadamy za niezgodne z prawem użycie nasion konopi z naszej oferty.
Copyright © 2013-2019 NasionBank. All Rights Reseved.