Facebook
Nasiona marihuany » Fast Buds

Fast Buds

Fast Buds

Fast Buds, jak sama nazwa wskazuje, jest bankiem nasion konopi stworzonych przez kumpli z podwórka. Pomysł zrodził się podczas wspólnego wypalania Staffa w jeden z piątkowych wieczorów. Powstali w 2010 roku, w Los Angeles. W początkowym okresie swojej działalności firma była dwuosobowa i zajmowała się jedynie zaopatrywaniem znajomych. Dość szybko ich jakość sprawiła, że szybko się rozrośli. Na zainteresowanie ich asortymentem wpływ miała zasada „dużo i szybko znaczy dobrze”, którą kierowali się podczas produkcji. Ich ofertę stanowią głównie feminizowane nasiona marihuany, które dzięki odpowiedniej modyfikacji genetycznej pomagają przynieść jak najbardziej obfity plon.
 

KolejnaFast Buds to „sadź często, zbieraj często (i obficie)”. Myśl ta wraz z nieustannym śledzeniem nowinek technologicznych i wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań do wytwarzania ziaren sprawia, że jako bank konopi mają wielu oddanych wielbicieli.
 

Ich oferta w głównej mierze stanowi autokwitnące nasiona marihuany, zwane automatami. Uzyskane z nich plony wyróżniają się dużym stężeniem THC. Większość z nich przeznaczona jest do uprawy indoorowej, aczkolwiek zdarzają się także te do outdooru.
 

Ogrom pracy i zaangażowania jaki włożyli w rozpowszechnianie klasycznych, amerykańskich odmian został doceniony przez wielu hodowców. To z kolei pozwoliło im uzyskać mocną pozycję na rynku automatów.
 

Najlepszymi i najbardziej znanymi odmianami oferowanymi przez Fast Buds są: Northern Express, Blackberry Auto, LSD-25, Crystal Meth, Green Crack Auto, West Coast OG Auto, Girl Scout Cookies Auto i Mexican Airlines.


 
FILTRY
Zakres cen od do

Royal Queen Seedsx Anaconda SeedsBarney's FarmDutch PassionSensi Seeds! Nasion BankGreen House SeedsHurtowniaBuddha SeedsFast BudsFemale SeedsVictory SeedsDinafem SeedsSpanish Seeds

NOTKA PRAWNA

UWAGA: Zgodnie z polskim prawem nasiona marihuany sprzedajemy do celów kolekcjonerskich, przez co rozumiemy zachowanie genetyki w celu przetrwania gatunku. Ziarenka konopi indyjskich to również źródło licznych witamin i wartości odżywczych, co czy czyni je doskonałym elementem zbilansowanej diety. Aby dokonać zakupu w naszym sklepie musisz mieć ukończone 18 lat i nie możeszich używać ich do uprawy na terenie kraju gdzie jest to zabronione. Opisy produktów oraz inne informacje są tłumaczone ze stron producentów i należy je traktować informacyjno - naukowo.
Made with love in Poland 2013-2020.