Wyszukiwanie zaawansowane
» » 5 najmocniejszych odmian nasion marihuany na świecie

PRODUCENCI

HOLENDERSKI SERWER

 • CERTYFIKAT

5 najmocniejszych odmian nasion marihuany na świecie

Data dodania: 06-08-2017 Wyświetleń: 51

5 najmocniejszych odmian nasion marihuany na świecie


Obecnie dostępnych jest wiele szczepów konopi o wysokim stężeniu THC, zapewniającym solidną moc rośliny. Niektóre mają nawet 35 procent THC! Każda z tych odmian ma swoich zwolenników oraz przeciwników. My nie będziemy się skupiać na plusach czy minusach, po prostu przedstawiamy Wam najmocniejsze odmiany marihuany na świecie, biorąc pod uwagę rankingi w 2017 roku.
 

 

Nova OG – 35,6% THC


Nova OG od Manali West może stać się najsilniejszym szczepem konopi indyjskich w historii. Firma specjalizuje się w rzadkich i wyjątkowych szczepach i koncentratach i za każdym razem stwarzają niewiarygodnie silną roślinę. Szczep Nova OG jest niewątpliwie z górnej półki i jest hybrydą Stardawg Guava i skrzyżowania OG/Diesel. W 2012 roku Stardawg Guava wygrał Denver Cannabis Cup, zyskując tytuł najlepszej sativy.
 

 

Pink Starburst – 32,49% THC


Kolejna hybryda od Manali West, która jest rezultatem skrzyżowania Blueberry DJ Short, Headband (Underdog OG) i AJ Sour Diesel (BX3). Powstał więc szczep z kwitnieniem typowym dla indici, ale korzystającym z właściwości sativy. Smak ma wyraźnie kwiatowy na wdechu, a cukierkowaty na wydechu. Działanie Pink Starburst to spokojna, pozytywna energia, pozostawiająca jasność umysłu.
 

 

Chiquita Banana – 33,5%


Chiquita Banana jest bardzo wydajnym kwiatem. Hodowany przez Utopia Farms już zdobył kilka prestiżowych nagród. Jest skrzyżowaniem legendarnego OG Kush i Banana, dzięki czemu poważnie przesuwa granice pojmowania tego, jak silne mogą być konopie. Co ciekawe, ma słodki, tropikalny smak, którego nie można pomylić z żadnym innym.
 

 

Tutankhamun (King Tut) – od 27 do 30% THC


Zaklasyfikowana jako sativa wyróżnia się w rankingu, gdzie wszystkie inne odmiany to hybrydy, które korzystają z indici. Hodowana przez Pyramid Seeds jest potomkiem legendarnego AK-47, nazywanego królem konopi i tak jak swój przodek zawiera w sobie energię w najczystszej postaci. Szczep słynie z twórczej stymulacji i smaku świeżych owoców i kwiatów.

 

Bruce Banner # 3 – 28,35% THC


Bruce Banner na pewno jest lepiej poznany niż alter ego superbohatera komiksów Incredible Hulk, do którego nazwą nawiązuje. Został wyhodowany przez Delta9 Labs ze szczepów OG Kush i Strawberry Diesel. Ta odmiana jest silnym uzbrojeniem hybrydowym, które zapewnia natychmiastowy wybuch euforii, a zaraz potem mega odprężenie.
 


Innymi najsilniejszymi odmianami są:
 
 • Blissful Wizzard – 25 do 34% THC
 • White Fire OG – 25 do 30% THC
 • The White – ok. 29% THC
 • Gorilla Glue #4 – 24 do 28% THC
 • Girl Scout Cookies – do 28% THC
 
 
NASIONA MARIHUANY SKLEP

FILM PROMOCYJNY

Według ustawy Dz.U. 2005 nr 179 poz. 1485 nasiona konopi indyjskiej są w Polsce legalne.
Nasiona marihuany sprzedawane są jedynie w celach kolekcjonerskich. Nie odpowiadamy za niezgodne z przeznaczeniem oraz z prawem użycie nasion z naszej oferty. Handel i posiadanie nasion konopi jest całkowicie legalne w Polsce, nasiona nie posiadają w sobie żadnych substancji psychoaktywnych oraz właściwości narkotycznych. Powyższe specyfikacje produktów pochodzą z ogólnodostępnych stron producentów. Kiełkowanie nasion jest zabronione przez polskie prawo, sklep nasionbank.pl w żaden sposób nie namawia do łamania przepisów prawnych. Produkty, które oferujemy dostępne są tylko dla osób pełnoletnich, jeśli nie ukończyłeś 18 lat, prosimy o natychmiastowe opuszczenie strony. Nie udzielamy porad na temat uprawy roślin, dlatego każde pytanie pod tym kątem może być uznane jako zamiar uprawy, co skutkować będzie odmową zamówienia. Sklep nasionbank.pl nie ponosi odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystanie nasion marihuany przez kupujących. W krajach gdzie uprawa konopi jest nielegalna należy traktować nasze produkty jako produkt kolekcjonerski, pokarm dla papug lub innych ptaków. Wszystkie informacje zawarte w opisach nasion oraz na opakowaniach, służą celom edukacyjnym - nie są zachętą do łamania prawa.
 

NASIONA MARIHUANY | NASIONA KONOPI | NASIONBANK.PL

 • UPS
 • PACZKOMATY

METODY PŁATNOŚCI

 • PayU
 • Transferuj
 • CashBill
Copyright © 2017 NasionBank All Rights Reserved.
Opinie Klientów : Nasiona Marihuany Konopi Sklep Średnia ocena: 5 / 5 - Ilość opinii 310