PLDEENFRUK
Do darmowej dostawy brakuje : 300,00 zł
Nasiona marihuany » Blog » Marihuana rekreacyjna » 5 najmocniejszych odmian nasion marihuany na świecie

5 najmocniejszych odmian nasion marihuany na świecie5 najmocniejszych odmian nasion marihuany na świecie


Obecnie dostępnych jest wiele szczepów konopi o wysokim stężeniu THC, zapewniającym solidną moc rośliny. Niektóre mają nawet 35 procent THC! Każda z tych odmian ma swoich zwolenników oraz przeciwników. My nie będziemy się skupiać na plusach czy minusach, po prostu przedstawiamy Wam najmocniejsze odmiany marihuany na świecie, biorąc pod uwagę rankingi w 2017 roku.
 

Nova OG – 35,6% THC


Nova OG od Manali West może stać się najsilniejszym szczepem konopi indyjskich w historii. Firma specjalizuje się w rzadkich i wyjątkowych szczepach i koncentratach i za każdym razem stwarzają niewiarygodnie silną roślinę. Szczep Nova OG jest niewątpliwie z górnej półki i jest hybrydą Stardawg Guava i skrzyżowania OG/Diesel. W 2012 roku Stardawg Guava wygrał Denver Cannabis Cup, zyskując tytuł najlepszej sativy.
 

Pink Starburst – 32,49% THC


Kolejna hybryda od Manali West, która jest rezultatem skrzyżowania Blueberry DJ Short, Headband (Underdog OG) i AJ Sour Diesel (BX3). Powstał więc szczep z kwitnieniem typowym dla indici, ale korzystającym z właściwości sativy. Smak ma wyraźnie kwiatowy na wdechu, a cukierkowaty na wydechu. Działanie Pink Starburst to spokojna, pozytywna energia, pozostawiająca jasność umysłu.
 

Chiquita Banana – 33,5%


Chiquita Banana jest bardzo wydajnym kwiatem. Hodowany przez Utopia Farms już zdobył kilka prestiżowych nagród. Jest skrzyżowaniem legendarnego OG Kush i Banana, dzięki czemu poważnie przesuwa granice pojmowania tego, jak silne mogą być konopie. Co ciekawe, ma słodki, tropikalny smak, którego nie można pomylić z żadnym innym.
 

Tutankhamun (King Tut) – od 27 do 30% THC


Zaklasyfikowana jako sativa wyróżnia się w rankingu, gdzie wszystkie inne odmiany to hybrydy, które korzystają z indici. Hodowana przez Pyramid Seeds jest potomkiem legendarnego AK-47, nazywanego królem konopi i tak jak swój przodek zawiera w sobie energię w najczystszej postaci. Szczep słynie z twórczej stymulacji i smaku świeżych owoców i kwiatów.

 

Bruce Banner # 3 – 28,35% THC


Bruce Banner na pewno jest lepiej poznany niż alter ego superbohatera komiksów Incredible Hulk, do którego nazwą nawiązuje. Został wyhodowany przez Delta9 Labs ze szczepów OG Kush i Strawberry Diesel. Ta odmiana jest silnym uzbrojeniem hybrydowym, które zapewnia natychmiastowy wybuch euforii, a zaraz potem mega odprężenie.
 

Innymi najsilniejszymi odmianami są:
  • Blissful Wizzard – 25 do 34% THC

  • White Fire OG – 25 do 30% THC

  • The White – ok. 29% THC

  • Gorilla Glue #4 – 24 do 28% THC

  • Girl Scout Cookies – do 28% THC

     

    alt


POWRÓTWróć do kategorii Marihuana rekreacyjna

Odbierz w paczkomacie

Made with love in Poland 2013-2021