NASIONBANK.PL » NASIONA DLA POCZĄTKUJĄCYCH » West Coast O.G. Auto
West Coast O.G. Auto | FastBudsWest Coast O.G. AutoWest Coast O.G. Auto
West Coast O.G. Auto | FastBuds
West Coast O.G. Auto
West Coast O.G. Auto

West Coast O.G. Auto

Ocena (5/5):
(Opinie 2)

Czas Wysyłki: do 24h

ILOSĆ NASION:

CENA: 41,00 zł

KUP TERAZ

  • OPIS PRODUKTU
FEMINIZOWANE: Tak
AUTOMATYCZNE: Tak
GENETYKA: OG Kush (West Coast line selection) x Ruderalis
GENOTYP: Przewaga Indica
KATEGORIA: Indoor/Outdoor
PLON: 500 - 650g/m2; 70 - 300g/roślina
WYSOKOŚĆ: 70-100 cm
CZAS KWITNIENIA: 8-9 tygodni
THC: 21%
CBD: 1 %
SMAK: Drzewny
Cup Winner
Cup Winner: 1st Copa Canábica Litoral de los Poetas
 Drzewny smak Fast BudsJedna z oryginalnych genetyki FastBuds, ustabilizowany automatycznie kwitnący na klasycznym OG Kush. Ta silna Indica osiąga około 21% THC i jest jedną z naszych pierwszych genetyk zdobywających puchary. Klasyczna odmiana, w której zakochają się wszyscy hodowcy. Dobry wybór dla nowych hodowców, którzy chcą silną i klasyczną odmianę bez zbytniego zamieszania.

Opis pąka

Pąki West Coast OG są jasnozielone i pomimo swojej zwartej budowy, gęsta powłoka kryształków nadaje im niemal puszysty wygląd. Jak słodki pączek, pączki te przykleją się do Twoich palców i pozostawią posypkę kryształków wszędzie tam, gdzie je zostawisz.

Działanie

Podczas stosowania tego szczepu można spodziewać się dwóch fal efektów; pierwszy z nich to euforyczny wysoki, energetyczny. Druga fala, powoli wkrada się, gdy zauważysz, że energiczne wibracje zanikają i powoli przechodzą w bardziej relaksujące uczucie "chill on the couch". Te efekty najprawdopodobniej pozostawią Cię chichoczącego podczas oglądania Comedy Central lub Twojego ulubionego sitcomu.


Wygląd rośliny

Ta królowa zachodniego wybrzeża opracuje dużą główną colę, zwieńczoną łodygą wypełnioną wieloma pąkami, dobrymi odstępami wewnętrznymi i kilkoma lekkimi bocznymi gałęziami. Rosnąca w średnim tempie do około 70-100 cm, jest zadziornym producentem jak na swój rozmiar, produkującym do 650 g/m2. Solidna roślina, która wybaczy błędy nowym hodowcom.


Wskazówki hodowlane

Dzięki swojej kompaktowej budowie i dobremu rozstawowi wewnętrznemu, będzie bardzo ładnie reagować na SCROG, SOG lub LST. Zwróć uwagę, że roślina ma tendencję do rozciągania się w ostatnich tygodniach wegetacji, ale nie przekracza 1 metra wysokości. Jest obfitym producentem i jeszcze lepiej poradzi sobie z odpowiednią dawką wody i składników odżywczych. Ogólnie rzecz biorąc jest to świetna roślina dla początkujących i profesjonalistów szukających klasycznej genetyki.


Smak

Mocny, kushowy smak, który jest zdefiniowany przez dominujące smaki sosny i podkreślony przez cytrusowe nuty, dając szorstki ale słodki smak z unikalnym smakiem OG Kush, który jest podstawą wszystkich najlepszych współczesnych genetyk. .

Opinie O West Coast O.G. Auto

Opinie: Data:

nie jest skomplikowana, wysyłka szybka i dodatkowe nasiona.

Opinie: Data:

Wielkie dzięki :) Zakupy wypadły fantastycznie! Na pewno wrócę

Zweryfikowane opinie

© NASIONBANK.PL - Made with Love in Poland 2013-2024