Facebook
Nasiona marihuany » Royal Cheese Fast
Royal Cheese Fast Royal Queen SeedsRoyal Cheese Fast RQS
Royal Cheese Fast Royal Queen SeedsRoyal Cheese Fast RQS

Royal Cheese Fast

Royal Queen Seeds

Stan dostępności:Dostępny

Czas wysyłki:24h

Koszt wysyłki:od 9,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:PACZKOMAT - 14,00 zł
KURIER UPS - 15,00 zł
PRIORYTET - 9,00 zł
KURIER ZAGRANICZNY - 70,00 zł

Stan magazynowy:

Metody płatności:Przelew, Pobranie, PayPal, CashBill, DotPay

Ilość sztuk w opakowaniu

CENA: 85,00 zł

Ilość opakowań: szt.
Kup teraz

  • Opis
  • Opinie (0)
FEMINIZOWANE: Tak
AUTOMATYCZNE: Nie
GENETYKA: Old School Skunk x Afghan
GENOTYP: Sativa 40% / Indica 60%
KATEGORIA: Indoor/Outdoor
PLON: 450 - 550g/m2 / 550 - 600g/roślina
WYSOKOŚĆ: 60 - 100cm / 130 - 200cm
CZAS UPRAWY: 6 - 8 tyg. / out - początek październik
THC: 17%
OPAKOWANIE: 3szt. 5szt. 10szt. 100szt.

Royal Cheese fast swoja nazwę zawdzięcza swojemu specyficznemu zapachowi. Najbardziej charakterystyczny dla rośliny jest właśnie zapach. Ta roślina śmierdzi tak bardzo, że w uprawie indoor konieczny jest filtr węglowy, natomiast w uprawie outdoor, zapach rozchodzić się będzie na okolicę. Cheese jest legendarną rośliną marihuany pochodzącą z Wielkiej Brytanii. Royal Cheese fast jest kolejną pełnosezonową odmianą z kategorii FAST, która ma krótszy okres uprawy niż klasyczne femki. Osoby niecierpliwe maja możliwość zebrania plonów już po 6 tygodniach kwitnienia lepiej odczekać 8 tygodni jeśli chcemy uzyskać 500g z jednego metra. Outdoor w optymalnych warunkach potrafi dorosnąć do 2 metrów wysokości i dać nawet 600g z jednego krzewu, a optymalne warunki to ciepłe klimaty Hiszpanii Włoch, w umiarkowanym klimacie tez urośnie , ale już nie tak wysoka i nie da plonu najwyższej jakości jaką gwarantuje Royal Cheese Fast. Te nasiona konopi zarezerwowane są dla wąskiego grona smakoszy i koneserów, raczej nie dla początkujących hodowców, ale najlepiej przekonać się samemu. Palenie Cheese jest po prostu fantastyczne. Pierwszą rzeczą jest jej silny, uderzający zapach i smak. Ale to, co sprawia, że ta odmiana marihuany jest tak przyjemna, to siła upalenia, którą czuje się przy każdym kolejnym machu jointa czy bonga. 
 

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.


Inne produkty z kategorii
Green Gelato Royal Queen Seeds

Green Gelato

140,00 zł
Blue Gelato 41 Barney's Farm

Blue Gelato 41

120,00 zł
Wedding Gelato Royal Queen Seeds

Wedding Gelato

140,00 zł
Royal Queen SeedsFast BudsSpanish Seedsx Anaconda SeedsFemale SeedsBarney's FarmBuddha SeedsVictory SeedsDinafem SeedsHurtowniaDutch PassionSensi Seeds! Nasion BankGreen House Seeds

NOTKA PRAWNA

UWAGA: Zgodnie z polskim prawem nasiona marihuany sprzedajemy do celów kolekcjonerskich, przez co rozumiemy zachowanie genetyki w celu przetrwania gatunku. Ziarenka konopi indyjskich to również źródło licznych witamin i wartości odżywczych, co czy czyni je doskonałym elementem zbilansowanej diety. Aby dokonać zakupu w naszym sklepie musisz mieć ukończone 18 lat i nie możeszich używać ich do uprawy na terenie kraju gdzie jest to zabronione. Opisy produktów oraz inne informacje są tłumaczone ze stron producentów i należy je traktować informacyjno - naukowo.
Made with love in Poland 2013-2020.