Wyszukiwanie zaawansowane
Nasiona marihuany1 » BLOG2 » Nasiona regularne co to znaczy

Nasiona regularne co to znaczy

Data dodania: 06-03-2016 Wyświetleń: 2474
Nasiona regularne co to znaczy


Nasiona regularne co to znaczy?


Zwykłe nasiona konopi

 

Kolekcjonerzy nasion konopi poszukują nasion optymalnie dopasowanych do ich potrzeb. Nasiona marihuany regularne to zwykłe pestki z których uzyskuje się osobnik zarówno płci męskiej jak i żeńskiej. Nasiona tego rodzaju są coraz mniej popularne wśród kolekcjonerów, ponieważ ich zasadniczą wadą jest to, że męskie rośliny nie są przydatne zarówno przy produkcji marihuany jak i haszyszu.

Grower który sieje regularne nasiona konopi nigdy nie wie ile osobników wyrośnie męskich a ile wyrośnie żeńskich. Naturalne prawo zazwyczaj rozkłada siły 50 na 50, ale nie jest to praktyką. Dlatego obecnie ogromną popularnością cieszą się nasiona feminizowane, które dają gwarancje uzyskania żeńskiej rośliny. 

 

Nasiona regularne


 

REGULARNE NASIONA MARIHUANY CO TO ZNACZY | REGULARNE NASIONA | NASIONA MARIHUANY REGULARNE 


NASIONA MARIHUANY SKLEP

NOTA PRAWNA

Posiadanie nasion marihuany oraz obrót nimi jest w Polsce legalny. Nasiona można potraktować jako pokarm, produkt kolekcjonerski czy też jako kadzidełko. Sklep nasionbank.pl w żaden sposób nie namawia do łamania przepisów prawnych. Nie odpowiadamy za niezgodne z prawem użycie nasion konopi z naszej oferty.

DLACZEGO MY?

Wysyłka & Płatnośći

  • SERWER
Copyright © 2018 NasionBank. All Rights Reseved. Polski Kapitał.