Facebook
Nasiona marihuany » Lemon Shining Silver Haze
Lemon Shining Silver Haze Royal Queen SeedsLemon Shining Silver Haze RQS
Lemon Shining Silver Haze Royal Queen SeedsLemon Shining Silver Haze RQS

Lemon Shining Silver Haze

Royal Queen Seeds

Stan dostępności:Dostępny

Czas wysyłki:24h

Koszt wysyłki:od 9,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:PACZKOMAT - 14,00 zł
KURIER UPS - 15,00 zł
PRIORYTET - 9,00 zł
KURIER ZAGRANICZNY - 70,00 zł

Stan magazynowy:

Metody płatności:Przelew, Pobranie, PayPal, CashBill, DotPay

Ilość sztuk w opakowaniu

CENA: 90,00 zł

Ilość opakowań: szt.
Kup teraz

  • Opis
  • Opinie (0)

FEMINIZOWANE: Tak
AUTOMATYCZNE: Nie
GENETYKA: Lemon Skunk x Amnesia Haze
KATEGORIA: Indoor/Outdoor
GENOTYP: Sativa 40% / Indica 60%
PLON: 425 - 475g/m2 / 450 - 500g/roślina
WYSOKOŚĆ: 80 - 140cm / 130 - 170cm
CZAS UPRAWY: 8 - 9 tyg. / out - koniec października
THC: 22%
OPAKOWANIE: 3szt, 5szt, 10szt, 100szt

Lemon Shining Silver Haze jest hybrydą powstałą na bazie Lemon Skunk oraz Amnesia Haze, przy czym oba te szczepy należą do gatunku sativa, która sama w sobie charakteryzuje się zdecydowanym cytrusowym posmakiem i aromatem. 
Podobnie jak wiele innych szczepów cytrynowych, ten także charakteryzuje się mocnym cytrusowym aromatem, które wiele osób określa jako kwaskowy, wilgotny z domieszką skunka, ale mimo to świeży i słodkawy. Smak jest bardzo podobny do aromatu, dzięki czemu palenie zamienia się w smakowite, parujące doświadczenie. Ponieważ w szczepie tym dominuje sativa, jego działanie również odzwierciedla to, co zwykle zapewniają typowe odmiany sativy. Jest to mocny haj umysłu określany często jako silnie psychodeliczny Zauważa się także przypływ energii, wzrost kreatywności i motywacji, co może być pomocne, kiedy masz dużo do zrobienia. Szczep ten opisuje się często jako dający poczucie optymizmu, euforii, czujności oraz ogólnego dobrostanu. Nasiona marihuany Lemon Shining Silver Haze kwitną zwykle po 8-9 tygodniach, w zależności od sposobu uprawy oraz dbałości o nie. Przy uprawach outdoor zbioru pąków można spodziewać się zwykle w połowie października. Jeżeli chodzi o plany, przeważnie uzyskuje się 425 do 475 gramów na metr kwadratowy, lub też około 150 gramów z jednej rośliny uprawianej w warunkach indoor. W przypadku uprawy outdoor zwykle można zebrać od 450 do 500 gramów z jednej rośliny, ale odnotowano także plony wynoszące 1000 gramów z rośliny przy zapewnieniu optymalnej pielęgnacji. Każda roślina osiąga wysokość od 80 do 140 centymetrów w warunkach indoor, oraz od 130 do 170 centymetrów, gdy jest uprawiana na zewnątrz.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.


Klienci zakupili także
AK-47

AK-47

20,00 zł
Inne produkty z kategorii
O.G. Kush Royal Queen Seeds

O.G. Kush

90,00 zł
Bubbe Kush Green House Seeds

Bubba Kush

90,00 zł
Think Fast Dutch Passion

Think Fast

111,00 zł
Royal Cookies Royal Queen Seeds

Royal Cookies

115,00 zł
Sensi SeedsBarney's FarmDinafem SeedsBuddha SeedsRoyal Queen SeedsFemale Seedsx Anaconda SeedsVictory SeedsHurtowniaSpanish SeedsDutch PassionFast Buds! Nasion BankGreen House Seeds

NOTKA PRAWNA

UWAGA: Zgodnie z polskim prawem nasiona marihuany sprzedajemy do celów kolekcjonerskich, przez co rozumiemy zachowanie genetyki w celu przetrwania gatunku. Ziarenka konopi indyjskich to również źródło licznych witamin i wartości odżywczych, co czy czyni je doskonałym elementem zbilansowanej diety. Aby dokonać zakupu w naszym sklepie musisz mieć ukończone 18 lat i nie możeszich używać ich do uprawy na terenie kraju gdzie jest to zabronione. Opisy produktów oraz inne informacje są tłumaczone ze stron producentów i należy je traktować informacyjno - naukowo.
Made with love in Poland 2013-2020.