Facebook
Nasiona marihuany » AUTOMATY » G14 Auto
G14 Auto FastBuds

G14 Auto

Fast Buds
Ocena klientów (5/5):
Ocena klientów 5/5
(głosów 1)

Stan dostępności:Dostępny

Czas wysyłki:24h

Koszt wysyłki:od 9,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:PACZKOMAT - 14,00 zł
KURIER UPS - 15,00 zł
PRIORYTET - 9,00 zł
KURIER ZAGRANICZNY - 70,00 zł

Stan magazynowy:

Metody płatności:Przelew, Pobranie, PayPal, CashBill, DotPay

Ilość sztuk w opakowaniu

CENA: 108,00 zł

Ilość opakowań: szt.
Kup teraz

  • Opis
  • Opinie (1)
FEMINIZOWANE: Tak
AUTOMATYCZNE: Tak
GENETYKA: Lowryder x G13 HP
GENOTYP: Przewaga Indica
KATEGORIA: Indoor/Outdoor
PLON: 400 - 550g/m2; 70 - 250g/roślina
WYSOKOŚĆ: 70-120 cm
CZAS KWITNIENIA: 8 tygodni
THC: 18 %
CBD: 0.9 %
SMAK: Cukierkowy
 Cukierkowy Fast Buds
G14 jest to najbardziej stabilny szczep od producenta Fast Buds. Utworzony przez firmowych growerów z legendarnej pełnosezonówki G13 wymieszanej z autofloweringiem. Nadaje się zarówno do uprawy w pomieszczeniach jak i na zewnątrz. Charakteryzuje się bogatym smakiem i cytrusowo-drzewnym aromatem. Odmiana ta pozwala zrelaksować się w taki sposób iż idealnie nadaje się na towarzyskie okazje – nie usadza w fotelu. G14 Auto jest niewrażliwa na warunki pogodowe czy zaniedbanie dlatego idealnie nadaje się dla początkujących graczy. Szczep G14 jest dominującą indica, powstałą w wyniku skrzyżowania dwóch odmian: legendarnego Lowryder’a z rośliną Hash Hash. Odmiana ta jest dość wydajna, zapewnia 400-500 g / m2 w pomieszczeniach i od 70 do 250 g na roślinę na zewnątrz. Podczas wzrostu czuć silny zapach cytrusów, dojrzałych owoców i drewna. Zawartość THC jest nie mniejsza niż 18% i towarzyszy temu 0,9% CBD, dzięki czemu szybko poczujesz efekty.
Ocena: Ocena 5/5 Data:

Bardzo dobra w smaku i prosta w uprawie. Świetnie nadaję się dla początkujących. Polecam!


Inne produkty z kategorii
Lowryder 2 Auto

Lowryder Auto

25,00 zł
Fast BudsBuddha SeedsRoyal Queen SeedsBarney's FarmSpanish Seeds! Nasion BankDinafem SeedsGreen House SeedsDutch Passionx Anaconda SeedsHurtowniaFemale SeedsSensi SeedsVictory Seeds

NOTKA PRAWNA

UWAGA: Zgodnie z polskim prawem nasiona marihuany sprzedajemy do celów kolekcjonerskich, przez co rozumiemy zachowanie genetyki w celu przetrwania gatunku. Ziarenka konopi indyjskich to również źródło licznych witamin i wartości odżywczych, co czy czyni je doskonałym elementem zbilansowanej diety. Aby dokonać zakupu w naszym sklepie musisz mieć ukończone 18 lat i nie możeszich używać ich do uprawy na terenie kraju gdzie jest to zabronione. Opisy produktów oraz inne informacje są tłumaczone ze stron producentów i należy je traktować informacyjno - naukowo.
Made with love in Poland 2013-2020.