NASIONBANK.PL » EFEKTY MARIHUANY

EFEKTY MARIHUANY

Jaka faza po marihuanie? Działanie automatów według efektów

Wyszukaj odmianę po efektach działania!
 

Odmian na stronie: 40 80 120
.
Zakres cen od do
Auto AK 47 | Life Seeds
4.85 (27)

AUTO AK 47

25,00 zł
szt. KUP TERAZ
Auto Amnesia Haze | Life Seeds
4.76 (21)
szt. KUP TERAZ
Auto Jack Herer | Life Seeds
4.93 (14)
szt. KUP TERAZ
Auto Gorilla Glue | Life Seeds
4.82 (11)
szt. KUP TERAZ
Auto Gelato | Life Seeds
5.00 (6)

AUTO GELATO

25,00 zł
szt. KUP TERAZ
Auto Blue Dream | Life Seeds
4.29 (7)
szt. KUP TERAZ
Auto Bubblegum | Life Seeds
4.29 (14)
szt. KUP TERAZ
Auto White Widow | Life Seeds
5.00 (3)
szt. KUP TERAZ
Auto Blueberry | Life Seeds
4.00 (4)
szt. KUP TERAZ
Auto Afghan Kush | Life Seeds
4.33 (3)
szt. KUP TERAZ
Auto Bruce Banner | Life Seeds
4.80 (5)
szt. KUP TERAZ
Auto Runtz | Life Seeds
4.83 (6)

AUTO RUNTZ

25,00 zł
szt. KUP TERAZ
Auto Watermelon | Life Seeds
5.00 (4)
szt. KUP TERAZ
Auto Critical | Life Seeds
4.75 (4)

AUTO CRITICAL

25,00 zł
szt. KUP TERAZ

To jaka faza po marihuanie i jej działanie zależeć będzie od wielu czynników. Od rodzaju konkretnej odmiany marihuany. Dawki jaką przyjmiemy. Sposobu spożycia oraz indywidualnej tolerancji i reakcji organizmu na substancje psychoaktywne. Ogólnie jednak można wyróżnić kilka głównych faz, które często występują po wypaleniu blanta czy jointa.
 

Jakie działanie ma marihuana?

 1. Euforia
 2. Energia
 3. Motywacja
 4. Kreatywność
 5. Relaks
 6. Skupienie
 7. Spokój 
 8. Śmiech
 9.  Gadatliwość
 10. Szczęście

 

Zła faza po marihuanie

Po spożyciu marihuany nie ma takiej rzeczy jak "zła faza" w sensie oficjalnej medycznej terminologii. Jednakże istnieją negatywne skutki uboczne lub niepożądane efekty, które niektóre osoby mogą doświadczać po spożyciu marihuany. Te niepożądane efekty mogą być różne w zależności od osoby i dawki.

Oto kilka przykładów niepożądanych efektów, które niektórzy ludzie mogą doświadczać po spożyciu marihuany:

 1. Lęk i niepokój: Marihuana może wywoływać lęk, niepokój lub paranoję u niektórych osób, zwłaszcza w przypadku wysokich dawek lub wrażliwych jednostek.

 2. Zawroty głowy i nudności: Niektóre osoby mogą doświadczać zawrotów głowy, nudności lub wymiotów po spożyciu marihuany.

 3. Suchość w ustach: Marihuana często powoduje uczucie suchości w ustach, znane jako "cottonmouth".

 4. Zwiększone bicie serca: Marihuana może powodować przyspieszenie akcji serca, co może być niepożądane dla osób z problemami sercowymi.

 5. Zmieniony stan świadomości: Niektóre osoby mogą odczuwać zmieniony stan świadomości, który może być niekomfortowy lub przerażający.

 6. Zaburzenia koordynacji: Marihuana może wpływać na zdolność do koordynacji ruchowej i prowadzenia pojazdów, co stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa.

Warto zrozumieć, że niepożądane efekty marihuany nie występują u wszystkich osób, i są one często zależne od indywidualnej wrażliwości, dawki i typu używanej odmiany marihuany. Dla jednych osób marihuana może przynosić przyjemność i pozytywne doświadczenia, podczas gdy dla innych może wywoływać negatywne reakcje.

Jeśli doświadczasz niepożądanych efektów po spożyciu marihuany, zaleca się przede wszystkim ograniczenie dawki i unikanie nadmiernego spożycia. Jeśli te niepożądane efekty utrzymują się lub są nasilone, warto skonsultować się z profesjonalistą ds. zdrowia. Ponadto, zawsze należy pamiętać o przestrzeganiu przepisów dotyczących używania marihuany w swoim regionie, ponieważ jej stosowanie może być nielegalne w niektórych miejscach.

 

Jaka faza po marihuanie? Oto kilka odmian działających na człowieka psychoaktywnie:

 
 1. Auto White Widow: To automatyczna wersja słynnej odmiany White Widow. Posiada zrównoważony profil kanabinoidów, co sprawia, że działa na umyśł i ciało. Może wywoływać euforię, poprawiać nastrój i jednocześnie relaksować mięśnie.

 2. Auto Northern Light: Jest to odmiana o dużym stężeniu THC i niskim CBD. Działa silnie relaksująco, często prowadząc do uczucia głębokiego spokoju i senności. Jest często stosowana w celach terapeutycznych przeciwko bólom i bezsenności.

 3. Auto Lemon Haze: Ta odmiana zawiera wyższą ilość THC i ma silne działanie energetyzujące. Może poprawić nastrój, zwiększyć kreatywność i energię.

 4. Auto Blueberry: Z wysoką zawartością THC i przyjemnym smakiem jagód, ta odmiana działa relaksująco i może wywołać uczucie euforii. Pomaga w stresie i bezsenności.

 5. Auto Amnesia Haze: To automatyczna wersja słynnej odmiany Amnesia Haze. Zawiera dużo THC i działa stymulująco na umysł. Może poprawić koncentrację, kreatywność i motywację.


Warto pamiętać, że działanie marihuany może być różne dla różnych osób, a także zależy od indywidualnej tolerancji i ilości spożytej substancji. Dlatego zawsze warto rozpoczynać od niewielkiej ilości i stopniowo zwiększać dawkę, jeśli to konieczne, aby uniknąć niepożądanych efektów ubocznych.
 

Jak długo trwa faza i działanie po wypaleniu blanta?

Faza działania marihuany, znana również jako "trwanie haju", różni się w zależności od kilku czynników, w tym odmiany marihuany, sposobu jej spożycia, dawki, indywidualnej tolerancji i organizmu osoby. Ogólnie rzecz biorąc, faza działania marihuany trwa od kilku godzin do kilku godzin po spożyciu, przy czym działanie jest najintensywniejsze w pierwszych kilku godzinach po spożyciu, a następnie stopniowo słabnie.

Oto przybliżone czasy trwania różnych faz działania marihuany:

 1. Faza początkowa (euforia i wzrost nastrój): Ta faza zazwyczaj trwa od 1 do 3 godzin po spożyciu marihuany.

 2. Faza środkowa (relaksacja i zmniejszenie napięcia): Po fazie euforii następuje faza relaksacji, która trwa zazwyczaj od 2 do 4 godzin, ale może być dłuższa w zależności od dawki i indywidualnej reakcji.

 3. Faza końcowa (spadek działania): Działanie marihuany stopniowo słabnie i może trwać jeszcze przez kilka godzin po fazie relaksacji. Osoba może odczuwać lekkie działanie lub senność.

Jednakże warto zaznaczyć, że działanie marihuany może być bardzo zróżnicowane w zależności od osoby. Niektórzy mogą doświadczać efektów przez krótszy lub dłuższy czas, a dawkowanie i sposób spożycia również mają wpływ na to, jak długo trwa działanie.

Warto również pamiętać, że osoby, które spożywają marihuanę regularnie, mogą rozwijać tolerancję na jej działanie, co może wpływać na długość i intensywność efektów. Dlatego zawsze ważne jest spożywanie marihuany z umiarem i zrozumienie swojej własnej reakcji na nią. Jeśli masz wątpliwości lub obawy dotyczące marihuany, warto skonsultować się z profesjonalistą ds. zdrowia.

Odmiany marihuany automatyczne, charakteryzują się kilkoma istotnymi cechami:

 1. Automatyczne kwitnienie: Jedną z głównych cech w rodzaju nasiona marihuany automaty szybkie jest to, że same zaczynają kwitnąć po określonym czasie od posadzenia nasion. Nie potrzebują zmiany cyklu światła, jak to jest w przypadku tradycyjnych odmian.

 2. Krótki czas od posadzenia do zbiorów: Automaty często mają krótki cykl życia, co oznacza, że od posadzenia nasion do zbiorów mija zazwyczaj zaledwie kilka miesięcy. To sprawia, że są popularne wśród hodowców, którzy chcą uzyskać szybkie plony.

 3. Małe rozmiary: Wiele automatycznych odmian marihuany ma niewielki wzrost i kompaktową strukturę. To sprawia, że są idealne do uprawy w ograniczonych przestrzeniach, takich jak indoor lub balkony.

 4. Mniej wymagań: Automaty są często bardziej odporne na błędy w hodowli i mają tendencję do przetrwania w różnych warunkach. To czyni je dobrym wyborem dla początkujących hodowców.

 5. Potencjał plonów: Mimo swojego małego rozmiaru, niektóre odmiany automatyczne mogą dawać imponujące plony o wysokiej jakości.

 6. Indoor i outdoor: Automaty można uprawiać zarówno indoor, gdzie można kontrolować warunki hodowli, jak i outdoor, na świeżym powietrzu.


Działanie samej marihuany czyli jaka faza po marihuanie, zależy od odmiany i poziomu zawartości CBD i THC - co to znaczy?. Automaty mają różne profile kanabinoidów, dlatego efekty ich spożycia mogą być różne. Niektóre są bardziej relaksujące, inne bardziej energetyzujące. Ważne jest, aby wybrać automat, który pasuje do swoich preferencji i zamierzonych efektów.

WIĘCEJ...
© NASIONBANK.PL - Made with Love in Poland 2013-2024