Facebook
Nasiona marihuany » Bubble Kush
Bubble Kush Royal Queen SeedsBubble Kush RQS
Bubble Kush Royal Queen SeedsBubble Kush RQS

Bubble Kush

Royal Queen Seeds

Stan dostępności:Dostępny

Czas wysyłki:24h

Koszt wysyłki:od 9,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:PACZKOMAT - 14,00 zł
KURIER UPS - 15,00 zł
PRIORYTET - 9,00 zł
KURIER ZAGRANICZNY - 70,00 zł

Stan magazynowy:

Metody płatności:Przelew, Pobranie, PayPal, CashBill, DotPay

Ilość sztuk w opakowaniu

CENA: 105,00 zł

Ilość opakowań: szt.
Kup teraz

  • Opis
  • Opinie (0)
FEMINIZOWANE: Tak
AUTOMATYCZNE: Nie
GENETYKA: Bubble Gum x O.G. Kush 
GENOTYP: Sativa 20% / Indica 80%
WYSOKOŚĆ: 80 - 140cm / 160 - 200cm 
PLON: 550 - 600g/m2 / 600 - 650g/roślina
CZAS UPRAWY: 7 - 8 tyg. / out - koniec września
THC: 19%
OPAKOWANIE: 3szt. 5szt. 10szt. 100szt.

Dzięki połączeniu OG Kush, jednego z najbardziej popularnych dostępnych szczepów, i doskonałego smakowo Bubble Gum powstał Bubble Kush - szczep o wspaniałym smaku, przynoszący niezwykłe zbiory. Bubble Kush zawiera w sobie 80% genów Indica oraz 20% Sativa, zawiera 19% THC. 
Już po jednym buchu Bubba Kush czuje się gumowy smak, przeplatany przyjemnie ze znanym smakiem OG Kush. Jest idealny dla zwolenników idealnego, mentalnego haju pozwalającego się odprężyć i zrelaksować, pogrążając w marzeniach. W uprawie indoor daje zbiory na poziomie 550-600 gram z jednej rośliny, osiągając Wysokość 80-140 cm. Bubble Kush osiąga solidne wymiary i mnóstwo zielonej masy. Przy uprawie outdoor, zbiory najlepiej planować na koniec września. Daje 600-650 gram z jednej rośliny, osiągając wysokość 160-200 cm. Rośliny nie lubią wahań temperatur. Bubble Kush posiada duże, ciemnozielone liście pokryte cienkimi włoskami i ogromne, widoczne kryształki. 
Daje największe zbiory ze wszystkich odmian „kush”, jednak jeszcze większy od zbiorów.. jest haj po wypaleniu. Rośliny są mocno zdominowane przez geny indiki, umożliwiają relaks zarówno ciała jak i ducha, wgniatając w fotel. Doskonałe są także na depresję, ból i bezsenność.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.


Inne produkty z kategorii
Red Diesel Barney's Farm

Red Diesel

85,00 zł
Green O Matic Green House Seeds

Green-O-Matic

75,00 zł
LSD Barney's Farm

LSD

110,00 zł
Mokum's Tulip Dutch Passion

Mokum's Tulip

200,00 zł
Blueberry Dutch Passion

Blueberry

150,00 zł
Green House Seedsx Anaconda SeedsFast BudsVictory SeedsSensi SeedsDutch PassionBuddha SeedsFemale SeedsBarney's Farm! Nasion BankHurtowniaRoyal Queen SeedsSpanish SeedsDinafem Seeds

NOTKA PRAWNA

UWAGA: Zgodnie z polskim prawem nasiona marihuany sprzedajemy do celów kolekcjonerskich, przez co rozumiemy zachowanie genetyki w celu przetrwania gatunku. Ziarenka konopi indyjskich to również źródło licznych witamin i wartości odżywczych, co czy czyni je doskonałym elementem zbilansowanej diety. Aby dokonać zakupu w naszym sklepie musisz mieć ukończone 18 lat i nie możeszich używać ich do uprawy na terenie kraju gdzie jest to zabronione. Opisy produktów oraz inne informacje są tłumaczone ze stron producentów i należy je traktować informacyjno - naukowo.
Made with love in Poland 2013-2020.