Wyszukiwanie zaawansowane
Nasiona marihuany1 » BLOG2 » TOP 5 najtańszych nasion marihuany

TOP 5 najtańszych nasion marihuany

Data dodania: 25-04-2018 Wyświetleń: 272

Najtańsze nasiona marihuany to wydatek zaczynający się już od kwot niższych niż 20 złotych. Czy wysoka cena zawsze idzie w parze z jakością? Postaramy się obalić ten mit i opisać jedne z najbardziej popularnych i jednocześnie przyjaznych dla naszego portfela odmian.

Jedne z tańszych nasion marihuany to przede wszystkim te wyprodukowane przez marki takie jak Nasion Bank czy Bulk Seed Bank. Również odmiany innych firm można znaleźć w okazyjnych cenach, które kuszą zwłaszcza początkujących hodowców. Czy mamy się czego obawiać? Absolutnie nie. Zazwyczaj najtańsze nasiona marihuany nie różnią się w znaczący sposób jakością od tych drogich, których cena często podyktowana jest popularną marką, a co za tym idzie kosztami reklamy, marketingu, transportu i utrzymania wielkich przedsiębiorstw. Właśnie dlatego nasiona mniejszych czy mniej znanych marek również są warte uwagi i nie należy skreślać ich z powodu ceny.

Z drugiej strony giganci na rynku często w wyniku rozwijania swojej oferty borykają się z problemem nadwyżek nasion, dzięki temu są w stanie sprzedawać je w bardzo niskiej cenie. Nie powinny nas więc niepokoić okazyjne kwoty, bo nie oznaczają, że towar jest gorszej jakości, ale są naturalnym mechanizmem rynkowym.  

Najtańsze nasiona marihuany

AK-47
to bardzo klasyczna odmiana cannabis, która cieszy się niegasnącą popularnością od połowy lat 90. W 1999 roku nasiona zajęły 2. miejsce w kategorii Sativa podczas prestiżowej, światowej imprezy High Times Cannabis Cup. Jej geny zostały wykorzystane do wyhodowania różnych odmian marihuany. Ta, która cieszy się dużym powodzeniem na rynku, powstała ze skrzyżowania AK-47 i Lowrydera, czyli nasion typu sativa o wysokiej zawartości THC i indica o wysokiej zawartości CBD. W efekcie otrzymano roślinę z przeważającą sativą, czyli o dość wysokiej zawartości THC i właściwościach odurzających, która jest bardzo przyjazna w uprawie.


Jedną z chętniej wybieranych tanich odmian jest Jack Herer. Nazwa upamiętnia znanego aktywistę, który walczył o popularyzację i zmianę podejścia do konopi, autora książki „The Emperor Wears No Clothes”. Popularna także jako roślina stosowana medycznie. Pomimo niskiej ceny cechuje się cennymi właściwościami terapeutycznymi, stosuje się ją w leczeniu schorzeń fizycznych i problemów psychologicznych, łagodzi bóle, wahania nastrojów, stres i nerwice. Bardzo często wybierana jest przez osoby zmagające się z depresją, daje delikatny relaks i wytchnienie.

Inne popularne najtańsze nasiona marihuany to odmiana White Widow. Biała wdowa zadebiutowała w latach dziewięćdziesiątych, podobnie jak większość najpopularniejszych gatunków. Ceniona ze względu na wysoki poziom THC, wyższy niż przeciętnie. Jest hybrydą sativy i indici. Zapewnia relaks i przyjemność, chętnie wybierana jako towarzysz spotkań, ożywia i poprawia nastrój. Jej nazwa zainspirowana została kryształkami, jakie pokrywają kwiat. Bardzo często sięgają po nią osoby szukające w marihuanie właściwości medycznych – łagodzi wahania nastrojów, dolegliwości menstruacyjne i depresje. Stosowana także w leczeniu PTSD i ADD/ADHD, ma więc szeroki wachlarz cennych zastosowań.

Wśród nasion z najniższej cenowej półki znajdziemy także Russian AK47, wariację na bazie jednej z najchętniej wybieranych odmian. Ma w sobie geny White Widow i AK47. Stosowana zarówno rekreacyjnie, jak i medycznie, polecana w przypadku zmęczenia, braku apetytu i bezsenności. Zdobyła serca hodowców także ze względu na szczególne upodobanie w środowiskach artystycznych i kreatywnych. Jak większość odmian, radzi sobie ze stresem i pomaga się zrelaksować. Początkującym zaleca się ostrożność ze względu na moc Russian AK47.

Kolejna tania odmiana polecana dla bardziej doświadczonych osób to Power Plant. Jej historia także zaczyna się w latach dziewięćdziesiątych. Znajdziemy ją w ponad dziesięciu wariantach. Zdobyła wiele nagród i wciąż nieprzerwanie święci triumfy na listach najpopularniejszych nasion, głównie za sprawą wysokiego poziomu THC. Poprawia nastrój i relaksuje, inspiruje do rozmów, podobnie jak poprzedniczka chętnie wybierana na spotkania towarzyskie i do rekreacyjnego użytku. Nie znaczy to jednak, że nie ma właściwości leczniczych – oprócz walorów rekreacyjnych pomaga także w walce ze stresem i padaczką oraz migrenami, depresją i bólem.

Jak pisaliśmy we wstępie, lista tanich odmian konopi jest długa, a w żaden sposób nie odbiegają one jakością od droższych kuzynów. Spokojnie także początkujący mogą sięgać po najtańsze nasiona marihuany, bez obaw o słabą jakość czy niepożądane skutki.

 
 
NASIONA MARIHUANY SKLEP

NOTA PRAWNA

Posiadanie nasion marihuany oraz obrót nimi jest w Polsce legalny. Nasiona można potraktować jako pokarm, produkt kolekcjonerski czy też jako kadzidełko. Sklep nasionbank.pl w żaden sposób nie namawia do łamania przepisów prawnych. Nie odpowiadamy za niezgodne z prawem użycie nasion konopi z naszej oferty.

DLACZEGO MY?

Wysyłka & Płatnośći

  • SERWER
Copyright © 2018 NasionBank. All Rights Reseved. Polski Kapitał.