Wyszukiwanie zaawansowane
» » Ściany z konopi

PRODUCENCI

HOLENDERSKI SERWER

  • CERTYFIKAT

Ściany z konopi

Data dodania: 08-08-2016 Wyświetleń: 498
Dom z konopi


Budowle z konopi


Rewolucja w budownictwie właśnie nadchodzi. Stworzona materiał nazywany: Hemcrete, który jest siedem razy bardziej wytrzymały od betonu, jest niepalny, a po wyburzeniu budynku można go użyć jako nawozu. Co ciekawe Hemcrete powstaje z mieszanki konopi i wapna. Podczas uprawy konopi liczba zredukowanego CO2 jest większa niż ta wytworzona przy procesie obróbki wapna. Jest to szczególnie ważne biorąc pod uwagę, że np. w USA za 38% CO2 odpowiada właśnie przemysł budowlany. Ale nie ma co się dziwić - przecież konopie to czysta natura. 

Liczba zastosowań Hemcrete robi wrażenie. Wyjątkowo dobrze sprawdza się jako materiał izolacyjny, budulec przy konstrukcji dachów, ścian oraz podłóg. Jest wodoodporny, niepalny, nie gnije, ale w razie potrzeby podlega 100% rozkładowi. Ale to jeszcze nie wszystko. Hemcrete przy siedmiokrotnie większej wytrzymałości zachowuje połowę wagi zwykłego betonu.alt


Technologia ta zyskuje coraz więcej zwolenników w Europie. W przypadku USA rodzaj konopi, z którego wytwarza się Hemcrete jest nielegalny, a koszty sprowadzania są dość duże. W Wielkiej Brytanii rozchwytywane są osoby, które chciałyby uprawiać te rośliny na potrzeby przemysłowe.

Na temat Polski nie wiele na dzień dzisiejszy wiadomo. Może warto zainteresować się tą technologią i zrewolucjonizować budownictwo w naszym kraju? Jedno jest pewne - próbować warto ;) źródło: http://gadzetomania.pl
 

PRZEMYSŁOWE KONOPIE | DOMY Z KONOPI | MARIHUANA A BUDOWNICTWO 


NASIONA MARIHUANY SKLEP

FILM PROMOCYJNY

Według ustawy Dz.U. 2005 nr 179 poz. 1485 nasiona konopi indyjskiej są w Polsce legalne.
Nasiona marihuany sprzedawane są jedynie w celach kolekcjonerskich. Nie odpowiadamy za niezgodne z przeznaczeniem oraz z prawem użycie nasion z naszej oferty. Handel i posiadanie nasion konopi jest całkowicie legalne w Polsce, nasiona nie posiadają w sobie żadnych substancji psychoaktywnych oraz właściwości narkotycznych. Powyższe specyfikacje produktów pochodzą z ogólnodostępnych stron producentów. Kiełkowanie nasion jest zabronione przez polskie prawo, sklep nasionbank.pl w żaden sposób nie namawia do łamania przepisów prawnych. Produkty, które oferujemy dostępne są tylko dla osób pełnoletnich, jeśli nie ukończyłeś 18 lat, prosimy o natychmiastowe opuszczenie strony. Nie udzielamy porad na temat uprawy roślin, dlatego każde pytanie pod tym kątem może być uznane jako zamiar uprawy, co skutkować będzie odmową zamówienia. Sklep nasionbank.pl nie ponosi odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystanie nasion marihuany przez kupujących. W krajach gdzie uprawa konopi jest nielegalna należy traktować nasze produkty jako produkt kolekcjonerski, pokarm dla papug lub innych ptaków. Wszystkie informacje zawarte w opisach nasion oraz na opakowaniach, służą celom edukacyjnym - nie są zachętą do łamania prawa.
 

NASIONA MARIHUANY | NASIONA KONOPI | NASIONBANK.PL

  • UPS
  • PACZKOMATY

METODY PŁATNOŚCI

  • PayU
  • Transferuj
  • CashBill
Copyright © 2017 NasionBank All Rights Reserved.
Opinie Klientów : Budownictwo a marihuana | WEED NEWS | nasionBank Średnia ocena: 5 / 5 - Ilość opinii 310