Facebook
Nasiona marihuany » AUTOMATY » Rhino Ryder Auto
Rhino Ryder Auto FastBuds

Rhino Ryder Auto

Fast Buds
Ocena klientów (5/5):
Ocena klientów 5/5
(głosów 1)

Stan dostępności:Dostępny

Czas wysyłki:24h

Koszt wysyłki:od 9,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:PACZKOMAT - 14,00 zł
KURIER UPS - 15,00 zł
PRIORYTET - 9,00 zł
KURIER ZAGRANICZNY - 70,00 zł

Stan magazynowy:

Metody płatności:Przelew, Pobranie, PayPal, CashBill, DotPay

Ilość sztuk w opakowaniu

CENA: 108,00 zł

Ilość opakowań: szt.
Kup teraz

  • Opis
  • Opinie (1)
FEMINIZOWANE: Tak
AUTOMATYCZNE: Tak
GENETYKA: Medicine man x Ruderalis
GENOTYP: Sativa/Indica
KATEGORIA: Indoor/Outdoor
PLON: 450 - 650g/m2; 50 - 350g/roślina
WYSOKOŚĆ: 90-120 cm
CZAS KWITNIENIA: 9-10 tygodni
THC: 20%
CBD: 1.2 %
SMAK: Cynamonowy
 Cynamon Fast Buds

Współczesny cud genetyczny -  Rhino Ryder w wersji auto niekiedy nazywany White Rhino. Ta odmiana charakteryzuje się wysoką zawartością THC wynoszącą około 20%, natomiast poziom CBD producent szacuje na blisko 1,2%. Odmiana ta początkowo zyskała na popularności dzięki swojej sile działania, ale szybko zyskała sławę jako pewny wybór pacjentów leczących się marihuaną w Kalifornii. Uzyskanie jakościowych nasion marihuany tej odmiany zajęło zespołowi hodowców z Fast Buds kawał czasu. Dzięki ich wytrwałości nasiona te są łatwe w uprawie, nie wymagają szczególnej wiedzy i doświadczenia, są odporne na szkodniki i suszę. Ta hybryda zachowuje niemal idealny balans miedzy sativą a indicą, a w smaku możemy doszukać się nut świeżego cynamonu z posmakiem gruszki. Dzięki czemu sprawi że poczujesz się dobrze w swojej kanapie. Konsumpcja wprowadza w ciężki relaksujący stan.
 
Ocena: Ocena 5/5 Data:

Świetny strain! polecam


Victory SeedsFast BudsFemale SeedsBuddha SeedsSensi SeedsSpanish SeedsHurtownia! Nasion BankDinafem SeedsGreen House SeedsBarney's FarmDutch PassionRoyal Queen Seedsx Anaconda Seeds

NOTKA PRAWNA

UWAGA: Zgodnie z polskim prawem nasiona marihuany sprzedajemy do celów kolekcjonerskich, przez co rozumiemy zachowanie genetyki w celu przetrwania gatunku. Ziarenka konopi indyjskich to również źródło licznych witamin i wartości odżywczych, co czy czyni je doskonałym elementem zbilansowanej diety. Aby dokonać zakupu w naszym sklepie musisz mieć ukończone 18 lat i nie możeszich używać ich do uprawy na terenie kraju gdzie jest to zabronione. Opisy produktów oraz inne informacje są tłumaczone ze stron producentów i należy je traktować informacyjno - naukowo.
Made with love in Poland 2013-2020.