Wyszukiwanie zaawansowane
» PUNKTY ZA ZAKUPY

PRODUCENCI

HOLENDERSKI SERWER

  • CERTYFIKAT

PUNKTY ZA ZAKUPY

altPosiadając zarejestrowane konto w nasionBank.pl przy składaniu zamówień otrzymujesz PUNKTY, które oznaczają rabat do wykorzystania przy kolejnym zamówieniu.

Punkty za zrealizowane zakupy naliczane są każdorazowo po sfinalizowaniu zakupów i zatwierdzeniu punktów przez sklep i mogą być wykorzystane podczas kolejnych zakupów.

Zebranymi punktami można opłacić całość lub część kolejnego zamówienia w sklepie. Podczas zamówienia, na stronie koszyka pojawi się okienko z możliwością wybrania zapłaty punktami. W polu ilości punktów wpisz,  jaką ilość punktów przeznaczysz na zapłatę za zamówienie (można przeznaczyć wszystkie posiadane punkty lub ich część). Po zaznaczeniu opcji zapłaty punktami przy potwierdzeniu zamówienia pokaże się kwota zamówienia pomniejszona o wartość punktów, a punkty zostaną odjęte od stanu punktowego konta.

Aby sprawdzić status i ilość punktów należy się zalogować na swoje konto w sklepie. Aktualny stan punktów dostępny jest w Panelu klienta (po zalogowaniu). alt   Za każde 1,00 zł wydane w naszym sklepie otrzymasz 1 punkt.

alt   Dodatkowo, za rejestrację konta w Nasionbank.pl otrzymujesz na start 50 punktów.

alt   Dodatkowo, za każdą napisaną i zatwierdzoną recenzję nt. zakupionych produktów otrzymujesz 50 punktów.

alt   Zebranymi punktami możesz opłacać zakupy: 50 pkt to 1,00 zł

alt   Minimalny poziom punktów, jaki można przeznaczyć na zakupy: 50 punktów. 

alt   Minimalna wartość zamówienia, które można opłacać punktami: 200 zł

alt   Zastrzegamy sobie prawo do zmiany ilości przyznawanych punktów oraz ich przelicznika bez uprzedniego powiadomienia.


Zapraszamy!

NASIONA MARIHUANY SKLEP

FILM PROMOCYJNY

Według ustawy Dz.U. 2005 nr 179 poz. 1485 nasiona konopi indyjskiej są w Polsce legalne.
Nasiona marihuany sprzedawane są jedynie w celach kolekcjonerskich. Nie odpowiadamy za niezgodne z przeznaczeniem oraz z prawem użycie nasion z naszej oferty. Handel i posiadanie nasion konopi jest całkowicie legalne w Polsce, nasiona nie posiadają w sobie żadnych substancji psychoaktywnych oraz właściwości narkotycznych. Powyższe specyfikacje produktów pochodzą z ogólnodostępnych stron producentów. Kiełkowanie nasion jest zabronione przez polskie prawo, sklep nasionbank.pl w żaden sposób nie namawia do łamania przepisów prawnych. Produkty, które oferujemy dostępne są tylko dla osób pełnoletnich, jeśli nie ukończyłeś 18 lat, prosimy o natychmiastowe opuszczenie strony. Nie udzielamy porad na temat uprawy roślin, dlatego każde pytanie pod tym kątem może być uznane jako zamiar uprawy, co skutkować będzie odmową zamówienia. Sklep nasionbank.pl nie ponosi odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystanie nasion marihuany przez kupujących. W krajach gdzie uprawa konopi jest nielegalna należy traktować nasze produkty jako produkt kolekcjonerski, pokarm dla papug lub innych ptaków. Wszystkie informacje zawarte w opisach nasion oraz na opakowaniach, służą celom edukacyjnym - nie są zachętą do łamania prawa.
 

NASIONA MARIHUANY | NASIONA KONOPI | NASIONBANK.PL

  • UPS
  • PACZKOMATY

METODY PŁATNOŚCI

  • PayU
  • Transferuj
  • CashBill
Copyright © 2017 NasionBank All Rights Reserved.
Opinie Klientów : Punkty za zakupy - NASIONBANK.PL Średnia ocena: 5 / 5 - Ilość opinii 310