Nasiona marihuany » PRZELEW

PRZELEW

Przelew nasionBank

 

PRZELEW

 
Jedną z opcji płatności za zamówienie, z której mogą skorzystać klienci naszego sklepu oferującego nasiona, jest przelew. Przelewu można dokonać przez internet za pomocą platform płatniczych przygotowanych przez banki, można dokonać przelewu również na poczcie. W momencie zaksięgowania się przelanej kwoty na naszym koncie, uruchamiana jest procedura realizacji zamówienia. W tym miejscy chcielibyśmy zaznaczyć, że posiadanie i przedstawienie nam potwierdzenia wykonania przelewu nie uruchamia procedury realizacji zamówienia - ta uruchamiana jest tylko po zaksięgowaniu się wymaganej kwoty na naszym koncie. 

Oprócz wygody i bezpieczeństwa tego rodzaju transakcji, przelew pozwala również uniknąć kwoty pobrania, która występuje zarówno przy wysyłce kurierem czy też paczkomatem. Cena za tą usługę może wynosić nawet do 10 zł, korzystając z przelewu unikasz tych dodatkowych opłat. 


Dane do przelewu znajdują się tutaj. Posiadamy także konta walutowe, w związku z czym przelewów można dokonywać nie tylko w walucie polskiej, ale również w euro i w funtach brytyjskich. Jest to ułatwienie przygotowane specjalnie dla naszych rodaków przebywających za granicami Rzeczpospolitej Polski, oraz dla wszystkich którzy chcą zapłacić za zamówione towary inną walutą niż PLN. Zapraszamy serdecznie do zakupów.  


PRZELEW | PŁATNOŚĆ PRZELEWEM | ZWYKŁY PRZELEW BANKOWY | NASIONBANK 


POWRÓT
Buddha SeedsBarney's FarmRoyal Queen SeedsDinafem SeedsDutch PassionFast BudsSensi SeedsGreen House SeedsSpanish Seeds! Nasion BankFemale SeedsAnaconda SeedsHurtownia
Made with love in Poland 2013-2020.
UWAGA: SKLEP PRZEZNACZONY JEST DLA OSÓB PEŁNOLETNICH
Czy ukończyłeś/aś 18 lat?
TAKNIE