Wyszukiwanie zaawansowane
» PŁATNOŚĆI ONLINE

Producenci

WYBIERZ WALUTĘ

PŁATNOŚĆI ONLINE

Płatność online nasionBank

PŁATNOŚĆ ONLINE

 

Kupując nasiona w naszym sklepie internetowym nasionBank, nasi szanowni klienci mają możliwość zapłacenia za zamówienie bez odrywania się od komputera lub innego urządzenia mobilnego (komórka, tablet itp) na którym dokonują zakupu. Wystarczy podczas ścieżki zakupowej wybrać następującą formę płatności: ZAPŁAĆ ONLINE. Wybierając tę opcję przeniesiemy się na stronę, która umożliwia wybór banku, z którego klient chce zapłacić. Płatności online zintegrowane są z większością banków które występują na terenie Polski. Po przejściu całej procedury przelewu na stronie wybranego przez klienta  banku, nasz dział wysyłki od razu otrzymuje wiadomość o dokonanej płatności, dzięki czemu zamówienie praktycznie z miejsca jest realizowane. Ten sposób płatności jest najszybszy i najwygodniejszy. Zapraszamy do korzystania z tej opcji.


 

Czy taki sposób płatności jest bezpieczny?

 

Tak, ponieważ zarówno cała ścieżka zakupowa u nas w sklepie, jak również proces płatności na stronie banku jest szyfrowany. Dodatkowo dbamy o bezpieczeństwo, serwer na którym znajduje się sklep na holenderskim serwerze. Wszystko to w trosce o naszych klientów. 

 


PŁATNOŚĆ ONLINE | ZAPŁAĆ ONLINE | NASIONBANK


NASIONA MARIHUANY SKLEP

NOTA PRAWNA

Zgodnie z polskim prawem ziarenka konopi indyjskiej sprzedajemy do celów kolekcjonerskich oraz prozdrowotnych. Posiadanie nasion marihuany oraz obrót nimi jest w Polsce legalny. Aby dokonać zakupu w naszym sklepie musisz mieć ukończone 18 lat i nie możesz ich stosować do hodowli na terenie krajów gdzie jest to niedozwolone.

Kiełkowanie nasion jest zabronione przez polskie prawo, sklep nasionbank.pl w żaden sposób nie namawia do łamania przepisów prawnych. Nie odpowiadamy za niezgodne z prawem użycie nasion z naszej oferty.

OPINIE O SKLEPIE

NAJLEPSI PRODUCENCI

Dutch PassionFemale SeedsGreen House SeedsNasiona MarihuanyRoyal Queen SeedsSensi Seeds
Copyright © 2017 NasionBank. Wszelkie prawa zastrzeżone.