Wyszukiwanie zaawansowane
» PŁATNOŚĆI ONLINE

PRODUCENCI

HOLENDERSKI SERWER

  • CERTYFIKAT

PŁATNOŚĆI ONLINE

Płatność online nasionBank

PŁATNOŚĆ ONLINE

 

Kupując nasiona w naszym sklepie internetowym nasionBank, nasi szanowni klienci mają możliwość zapłacenia za zamówienie bez odrywania się od komputera lub innego urządzenia mobilnego (komórka, tablet itp) na którym dokonują zakupu. Wystarczy podczas ścieżki zakupowej wybrać następującą formę płatności: ZAPŁAĆ ONLINE. Wybierając tę opcję przeniesiemy się na stronę, która umożliwia wybór banku, z którego klient chce zapłacić. Płatności online zintegrowane są z większością banków które występują na terenie Polski. Po przejściu całej procedury przelewu na stronie wybranego przez klienta  banku, nasz dział wysyłki od razu otrzymuje wiadomość o dokonanej płatności, dzięki czemu zamówienie praktycznie z miejsca jest realizowane. Ten sposób płatności jest najszybszy i najwygodniejszy. Zapraszamy do korzystania z tej opcji.


 

Czy taki sposób płatności jest bezpieczny?

 

Tak, ponieważ zarówno cała ścieżka zakupowa u nas w sklepie, jak również proces płatności na stronie banku jest szyfrowany. Więcej na ten temat znajduje się w tutaj. Dodatkowo dbamy o bezpieczeństwo, serwer na którym znajduje się sklep na holenderskim serwerze. Wszystko to w trosce o naszych klientów. 

 


PŁATNOŚĆ ONLINE | ZAPŁAĆ ONLINE | NASIONBANK


NASIONA MARIHUANY SKLEP

FILM PROMOCYJNY

Według ustawy Dz.U. 2005 nr 179 poz. 1485 nasiona konopi indyjskiej są w Polsce legalne.
Nasiona marihuany sprzedawane są jedynie w celach kolekcjonerskich. Nie odpowiadamy za niezgodne z przeznaczeniem oraz z prawem użycie nasion z naszej oferty. Handel i posiadanie nasion konopi jest całkowicie legalne w Polsce, nasiona nie posiadają w sobie żadnych substancji psychoaktywnych oraz właściwości narkotycznych. Powyższe specyfikacje produktów pochodzą z ogólnodostępnych stron producentów. Kiełkowanie nasion jest zabronione przez polskie prawo, sklep nasionbank.pl w żaden sposób nie namawia do łamania przepisów prawnych. Produkty, które oferujemy dostępne są tylko dla osób pełnoletnich, jeśli nie ukończyłeś 18 lat, prosimy o natychmiastowe opuszczenie strony. Nie udzielamy porad na temat uprawy roślin, dlatego każde pytanie pod tym kątem może być uznane jako zamiar uprawy, co skutkować będzie odmową zamówienia. Sklep nasionbank.pl nie ponosi odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystanie nasion marihuany przez kupujących. W krajach gdzie uprawa konopi jest nielegalna należy traktować nasze produkty jako produkt kolekcjonerski, pokarm dla papug lub innych ptaków. Wszystkie informacje zawarte w opisach nasion oraz na opakowaniach, służą celom edukacyjnym - nie są zachętą do łamania prawa.
 

NASIONA MARIHUANY | NASIONA KONOPI | NASIONBANK.PL

  • UPS
  • PACZKOMATY

METODY PŁATNOŚCI

  • PayU
  • Transferuj
  • CashBill
Copyright © 2017 NasionBank All Rights Reserved.
Opinie Klientów : Płatność online | nasionBank | Nasiona Marihuany Sklep Średnia ocena: 5 / 5 - Ilość opinii 310