Wyszukiwanie zaawansowane
Nasiona marihuany1 » BLOG2 » OFICJALNY PARTNER

OFICJALNY PARTNER

Data dodania: 15-12-2016 Wyświetleń: 1378
alt


Marsz Wyzwolenia Konopi 2016

 
nasionBank oficjalny Partner

 
 
Dołączyliśmy do elitarnej grupy, która łączy się w idei legalizacji medycznej marihuany w Polsce. 28 maja na ulicach Warszawy o godz. 16.45 rozpoczęła się manifestacja, która wyruszyła z parku koło stacji metra Świętokrzyska. Marsz Wyzwolenia Konopi 2016 przeszedł ulicami: Marszałkowską, przez plac Konstytucji i al. Niepodległości, a zakończył się koncertem przed aresztem przy Rakowieckiej - dając tym samym znak, że domagamy się wypuszczenia ludzi z więzień oraz dobrej zmiany niesprawiedliwego prawa oraz władzy, która nie będzie karać za leczenie się jakże skutecznymi konopiami.

 
Marsz Wyzwolenia Konopi Oficjalny PlakatTegoroczny marsz, jak mówią jego organizatorzy, wyrażał sprzeciw wobec obowiązującego prawa, które uniemożliwia i utrudnia terapię medyczną marihuaną.

 

 

 

MARSZ WYZWOLENIA KONOPI 2016 | PARTNER | NASIONA MARIHUANY | NASIONA KONOPI | NASIONBANK 
NASIONA MARIHUANY SKLEP

NOTA PRAWNA

Posiadanie nasion marihuany oraz obrót nimi jest w Polsce legalny. Nasiona można potraktować jako pokarm, produkt kolekcjonerski czy też jako kadzidełko. Sklep nasionbank.pl w żaden sposób nie namawia do łamania przepisów prawnych. Nie odpowiadamy za niezgodne z prawem użycie nasion konopi z naszej oferty.

DLACZEGO MY?

Wysyłka & Płatnośći

  • SERWER
Copyright © 2018 NasionBank. All Rights Reseved. Polski Kapitał.