Nasiona marihuany1 » BLOG2 » OFICJALNY PARTNER MWK 2016

RECENZJE

OFICJALNY PARTNER MWK 2016

Wyświetleń: 1607
alt


Marsz Wyzwolenia Konopi 2016

 
nasionBank oficjalny Partner

 
 
Dołączyliśmy do elitarnej grupy, która łączy się w idei legalizacji medycznej marihuany w Polsce. 28 maja na ulicach Warszawy o godz. 16.45 rozpoczęła się manifestacja, która wyruszyła z parku koło stacji metra Świętokrzyska. Marsz Wyzwolenia Konopi 2016 przeszedł ulicami: Marszałkowską, przez plac Konstytucji i al. Niepodległości, a zakończył się koncertem przed aresztem przy Rakowieckiej - dając tym samym znak, że domagamy się wypuszczenia ludzi z więzień oraz dobrej zmiany niesprawiedliwego prawa oraz władzy, która nie będzie karać za leczenie się jakże skutecznymi konopiami.

 
Marsz Wyzwolenia Konopi Oficjalny PlakatTegoroczny marsz, jak mówią jego organizatorzy, wyrażał sprzeciw wobec obowiązującego prawa, które uniemożliwia i utrudnia terapię medyczną marihuaną.

 

 

 

MARSZ WYZWOLENIA KONOPI 2016 | PARTNER | NASIONA MARIHUANY | NASIONA KONOPI | NASIONBANK 
POWRÓT

NOTA PRAWNA

UWAGA: Zgodnie z polskim prawem nasiona sprzedajemy do celów kolekcjonerskich, przez co rozumiemy zachowanie genetyki w celu przetrwania gatunku. Ziarenka konopi indyjskich to również źródło licznych witamin i wartości odżywczych, co czy czyni je doskonałym elementem zbilansowanej diety. Aby dokonać zakupu w naszym sklepie musisz mieć ukończone 18 lat i nie możeszich używać ich do uprawy na terenie kraju gdzie jest to zabronione. Opisy produktów oraz inne informacje są tłumaczone ze stron producentów i należy je traktować edukacyjno - naukowo.
Copyright © 2013-2019 NasionBank. All Rights Reseved.