Wyszukiwanie zaawansowane
» O NAS

PRODUCENCI

HOLENDERSKI SERWER

  • CERTYFIKAT

O NAS

W naszym sklepie kupisz oryginalne, holenderskie i hiszpańskie nasiona marihuany, które dzięki swoim niesamowitym właściwościom nie tylko zostały niejednokrotnie laureatami prestiżowych konkursów, ale przede wszystkim pomagają ludziom na całej ziemi w codziennej walce z różnego rodzaju dolegliwościami bądź chorobami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdują się wyselekcjonowane, kultowe i bestsellerowe odmiany nasion konopi indyjskiej. Wszystkie nasiona są w 100% feminizowane, pochodzą od najlepszych producentów na świecie. Szczegółowe opisy pomogą Ci wybrać taką odmianę konopi, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.  

Jesteśmy nastawieni na stały rozwój. Dążymy do poszerzania i uzupełniania asortymentu dostępnego w sklepie. Staramy się wyjść naprzeciw potrzebom i wymaganiom naszych klientów, którzy po przez ankiety mają możliwość wyboru jakiego rodzaju towar najchętniej widzieli by w sklepie nasionbank.pl. Ankieta dotycząca nowych odmian nasion marihuany jest starannie przygotowywana przez nasz team, tak aby klient miał zawsze do wyboru tylko odmiany najbardziej prestiżowe oraz takie, które dzięki swoim właściwościom medycznym pomagają w walce z różnymi chorobami, schorzeniami, dolegliwościami i stresem. Krótko mówiąc w naszym sklepie znajdziesz tylko to co najlepsze i najskuteczniejsze.

 

NASIONA MARIHUANY SKLEP

FILM PROMOCYJNY

Według ustawy Dz.U. 2005 nr 179 poz. 1485 nasiona konopi indyjskiej są w Polsce legalne.
Nasiona marihuany sprzedawane są jedynie w celach kolekcjonerskich. Nie odpowiadamy za niezgodne z przeznaczeniem oraz z prawem użycie nasion z naszej oferty. Handel i posiadanie nasion konopi jest całkowicie legalne w Polsce, nasiona nie posiadają w sobie żadnych substancji psychoaktywnych oraz właściwości narkotycznych. Powyższe specyfikacje produktów pochodzą z ogólnodostępnych stron producentów. Kiełkowanie nasion jest zabronione przez polskie prawo, sklep nasionbank.pl w żaden sposób nie namawia do łamania przepisów prawnych. Produkty, które oferujemy dostępne są tylko dla osób pełnoletnich, jeśli nie ukończyłeś 18 lat, prosimy o natychmiastowe opuszczenie strony. Nie udzielamy porad na temat uprawy roślin, dlatego każde pytanie pod tym kątem może być uznane jako zamiar uprawy, co skutkować będzie odmową zamówienia. Sklep nasionbank.pl nie ponosi odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystanie nasion marihuany przez kupujących. W krajach gdzie uprawa konopi jest nielegalna należy traktować nasze produkty jako produkt kolekcjonerski, pokarm dla papug lub innych ptaków. Wszystkie informacje zawarte w opisach nasion oraz na opakowaniach, służą celom edukacyjnym - nie są zachętą do łamania prawa.
 

NASIONA MARIHUANY | NASIONA KONOPI | NASIONBANK.PL

  • UPS
  • PACZKOMATY

METODY PŁATNOŚCI

  • PayU
  • Transferuj
  • CashBill
Copyright © 2017 NasionBank All Rights Reserved.
Opinie Klientów : Nasiona Marihuany Konopi Sklep Średnia ocena: 5 / 5 - Ilość opinii 310