PLPL
PLPLDEDEENENNLNLNONOGAGAUKUKSVSVFRFR
Do darmowej dostawy brakuje : 300,00 zł
Nasiona marihuany » O Nas

O Nas

Sklep internetowy NasionBank.pl, w którym właśnie się z znajdujesz rozpoczął swoją działalność w 2013 roku- więc już dłuższy czas działa na rynku. Z roku na rok zaczął powiększać swój asortyment o nowych producentów i hitowe produkty.

Od samego początku staraliśmy się trzymać wysoki poziom, by zadowolić każdego klienta, począwszy od tego bez doświadczenia, jak i tego z bogatym bagażem wiedzy. Jesteśmy firmą zarejestrowaną w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej- więc nie musisz się obawiać, o to czy działamy zgodnie z prawem. Tworząc sklep internetowy z nasionami marihuany, chcieliśmy zaoferować klientom możliwość bezpiecznego zakupu najlepszych jakościowo nasion konopi wszystkich znanych i liczących się na świecie seedbanków. Cały czas staramy się poprawiać jakoś produktów i wygląd naszej strony internetowej, gdzie można dokonać szybkich i bezpiecznych zakupów. 

Mamy w swojej ofercie produkty światowej klasy marek takich jak: Royal Queen Seeds, Female Seeds, Green House Seeds, Dutch Passion, a także Barney's Farm i kilku innych. Każdy szanujący się hodowca nasion marihuany wie, jak ważne jest przechowywanie pestek, dlatego też rygorystycznie przestrzegamy zasad związanych z optymalną temperaturą oraz wilgotnością.

Nasz sklep z nasionami marihuany "wisi" na holenderskim serwerze, wszystkie połączenia szyfrowane są protokołem SSL- co dla wielu kupujących jest dość istotną sprawą. Oczywiście wszystkie dane teleadresowe usuwane są zaraz po nadaniu przesyłki a sama przesyłka nie sugeruje zawartości. Dokładamy wszelkich starań, by przesyłki wysyłać od razu po złożeniu zamówienia - czasami zdarzają się małe opóźnienia, jednak jest to spowodowane sukcesywną sprzedażą i chęcią dostarczenia świeżych dorodnych nasion konopi. Dlatego wychodzimy z założenia, że lepiej poczekać 1-2 dni dłużej i dostać towar najwyższej jakości. 

W naszej ofercie mamy ponad 500 rodzajów nasion marihuany znanych i światowych producentów. Każdy z Nich posiada wyjątkowe i solidne opakowania, a nasiona pakowane są w zależności od oczekiwań klienta. 

 W naszym sklepie kupisz oryginalne, holenderskie i hiszpańskie nasiona marihuany, które dzięki swoim niesamowitym właściwościom nie tylko zostały niejednokrotnie laureatami prestiżowych konkursów, ale przede wszystkim pomagają ludziom na całej ziemi w codziennej walce z różnego rodzaju dolegliwościami bądź chorobami.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdują się wyselekcjonowane, kultowe i bestsellerowe odmiany nasion konopi indyjskiej. Wszystkie nasiona są w 100% feminizowane, pochodzą od najlepszych producentów na świecie. Szczegółowe opisy pomogą Ci wybrać taką odmianę konopi, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Jesteśmy nastawieni na stały rozwój. Dążymy do poszerzania i uzupełniania asortymentu dostępnego w sklepie. Staramy się wyjść naprzeciw potrzebom i wymaganiom naszych klientów, dlatego znajdziesz u nas wiele ciekawych promocji i okazji.

Obejrzyj krótki filmik:


 

POWRÓT


UWAGA
:
Nasiona marihuany, które oferujemy można hodować jedynie tam, gdzie jest to dozwolone. 
Made with love in Poland 2013-2021