PLDEENFRUK
Do darmowej dostawy brakuje : 300,00 zł
Nasiona marihuany » Nasiona marihuany są legalne

Nasiona marihuany są legalne


nasiona marihuany a prawo czy legalność


 
NASIONA MARIHUANY SĄ LEGALNE
 
Zgodnie z prawem, posiadanie oraz handel nasionami konopi indyjskiej w Polsce, jak i w wielu krajach Unii Europejskiej jest legalne. Nasiona marihuany nie posiadają żadnych substancji narkotycznych, dlatego ich posiadanie oraz sprzedaż jest dozwolona.

Sklep NASIONBANK.PL nie ponosi odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystanie nasion marihuany przez kupujących. W krajach gdzie uprawa konopi jest nielegalna należy traktować nasze produkty wyłącznie jako produkt kolekcjonerski.

Według ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii tutaj >>>Dz.U. 2005 nr 179 poz. 1485<<< nasiona konopi indyjskiej są w Polsce legalne, nie są nawet zakwalifikowane jako prekursor do produkcji narkotyków. Klienci naszego sklepu internetowego poprzez aktualną notę prawną umieszczoną na stronie są informowani o stanie prawnym w Polsce i są świadomi, że jeśli wykorzystają zakupione u nas nasiona konopi niezgodnie z obowiązującym w Polsce prawem powinni się liczyć z konsekwencjami prawnymi. W ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii zapisane jest, że kiełkowanie nasion (hodowla) oraz posiadanie marihuany w Polsce jest nielegalna i grozi sankcjami prawnymi.
 

POWRÓT

Odbierz w paczkomacie

Made with love in Poland 2013-2021