Wyszukiwanie zaawansowane
» » Nasiona marihuany autoflowering – co to znaczy?

PRODUCENCI

HOLENDERSKI SERWER

  • CERTYFIKAT

Nasiona marihuany autoflowering – co to znaczy?

Data dodania: 17-06-2017 Wyświetleń: 219

Nasiona marihuany autoflowering – co to znaczy?

Automatyczne nasiona marihuany, nazywane automatami lub nasionami z autofloweringiem, to – jak sama nazwa wskazuje – nasiona konopi automatycznie kwitnące, dzięki czemu ich uprawa jest łatwa, a zbiory wysokiej jakości.

alt


 

Nasiona marihuany autoflowering sprawdzają się szczególnie w miejscach, gdzie lato jest bardzo krótkie, a światło zapewnione jest tylko przez kilka godzin dziennie. Kwitną w zależności od swojego wieku, nie są uzależnione od cyklu dnia i nocy jak w przypadku konopi siewnych czy indyjskich. Odmiana ta przechodzi automatycznie od wzrostu wegetatywnego do etapu kwitnienia bez konieczności eliminowania roślin męskich lub zmiany cyklu oświetlenia.

 

Nasiona marihuany autoflowering rozpoczynają kwitnienie w ciągu 2-4 tygodni od kiełkowania. Niektóre autoflowery są gotowe do zebrania w okresie nawet do 10 tygodni – wtedy osiągają pełną dojrzałość. Gatunek Ruderalis, pochodzący z Azji Środkowej, kończy kwitnienie automatycznie w mniej niż 6 tygodni.

 

Początki autofloweringu marihuany są nadal dyskusyjne, ale wiadomo, że Ruderalis jest uprawiany od tysięcy lat. Dzisiaj nie spotkamy już czystych genetycznie Ruderalis – zawsze są zmieszane w 20-80% z Indica i Sativa.

 

Niektóre źródła podają, że oryginalnym szczepem autoflower sprzedawanym na dużą skalę jest Lowryder wyhodowany przez The Joint Doctor. Lowryder jest skrzyżowaniem meksykańskiej Sativy i rosyjskiej Ruderalis, dzisiaj uchodzi za legendarne zioło i wyjątkowo cenione są szczególnie jego hybrydy, które mają znacznie lepsze właściwości uprawne i użytkowe.

 

Inna teoria głosi, że początków autofloweringu należy dopatrywać się w pierwszej odmianie nasion oleistych o nazwie Finola wyprodukowanej w Finlandii w 1995 roku, dziś sprzedawanej na przemysłową skalę i hodowana głównie pod produkcję ziarna oraz oleju konopnego. Finola od początku powstania na Uniwersytecie w Kuopio w eksperymencie dr. Jace'a Callaway'a była niezwykle stabilną rośliną o docenianych właściwościach.

 

 

Przypominamy, że w Polsce uprawa i kiełkowania nasion marihuany jest nielegalna i grożą za to sankcje prawne. Podane informacje służą jedynie celom edukacyjnym i nie są zachętą do łamania prawa.
 

Przeczytaj również: Feminizowane nasiona marihuany – co to znaczy?

Prawo autorskie: rgbspace / 123RF Zdjęcie Seryjne


NASIONA MARIHUANY SKLEP

FILM PROMOCYJNY

Według ustawy Dz.U. 2005 nr 179 poz. 1485 nasiona konopi indyjskiej są w Polsce legalne.
Nasiona marihuany sprzedawane są jedynie w celach kolekcjonerskich. Nie odpowiadamy za niezgodne z przeznaczeniem oraz z prawem użycie nasion z naszej oferty. Handel i posiadanie nasion konopi jest całkowicie legalne w Polsce, nasiona nie posiadają w sobie żadnych substancji psychoaktywnych oraz właściwości narkotycznych. Powyższe specyfikacje produktów pochodzą z ogólnodostępnych stron producentów. Kiełkowanie nasion jest zabronione przez polskie prawo, sklep nasionbank.pl w żaden sposób nie namawia do łamania przepisów prawnych. Produkty, które oferujemy dostępne są tylko dla osób pełnoletnich, jeśli nie ukończyłeś 18 lat, prosimy o natychmiastowe opuszczenie strony. Nie udzielamy porad na temat uprawy roślin, dlatego każde pytanie pod tym kątem może być uznane jako zamiar uprawy, co skutkować będzie odmową zamówienia. Sklep nasionbank.pl nie ponosi odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystanie nasion marihuany przez kupujących. W krajach gdzie uprawa konopi jest nielegalna należy traktować nasze produkty jako produkt kolekcjonerski, pokarm dla papug lub innych ptaków. Wszystkie informacje zawarte w opisach nasion oraz na opakowaniach, służą celom edukacyjnym - nie są zachętą do łamania prawa.
 

NASIONA MARIHUANY | NASIONA KONOPI | NASIONBANK.PL

  • UPS
  • PACZKOMATY

METODY PŁATNOŚCI

  • PayU
  • Transferuj
  • CashBill
Copyright © 2017 NasionBank All Rights Reserved.
Opinie Klientów : Nasiona Marihuany Konopi Sklep Średnia ocena: 5 / 5 - Ilość opinii 295