Facebook
Nasiona marihuany » AUTOMATY

AUTOMATY

nasiona marihuany aotflowering

Autoflowering to kategoria nasion odmian marihuany, które charakteryzują się kompaktowym wyglądem (z reguły są niskie) i szybką hodowlą tam, gdzie jest to dozwolone. W naszym kraju niestety  hodowla marihuany jest zabroniona. Przetrzymywane nasiona w lodówce mogą zachować swoją kiełkowalność nawet kilka lat.

 
Blue Dream Auto

Blue Dream Auto

25,00 zł
szt.Wybierz
Bluberry auto

Blueberry Auto

25,00 zł
szt.Wybierz
bubblegum auto

Bubble Gum Auto

25,00 zł
szt.Wybierz
cheese auto

Cheese Auto

25,00 zł
szt.Wybierz
Critical Autoflovering

Critical Auto

25,00 zł
szt.Wybierz
Easy ryder auto

Easy Ryder Auto

25,00 zł
szt.Wybierz
kali mist auto

Kali Mist Auto

25,00 zł
szt.Wybierz
Lowryder 2 Auto

Lowryder Auto

25,00 zł
szt.Wybierz

! Nasion BankSpanish SeedsRoyal Queen SeedsFemale SeedsBarney's FarmDinafem SeedsSensi SeedsBuddha SeedsVictory SeedsHurtowniax Anaconda SeedsDutch PassionFast BudsGreen House Seeds

NOTKA PRAWNA

UWAGA: Zgodnie z polskim prawem nasiona marihuany sprzedajemy do celów kolekcjonerskich, przez co rozumiemy zachowanie genetyki w celu przetrwania gatunku. Ziarenka konopi indyjskich to również źródło licznych witamin i wartości odżywczych, co czy czyni je doskonałym elementem zbilansowanej diety. Aby dokonać zakupu w naszym sklepie musisz mieć ukończone 18 lat i nie możeszich używać ich do uprawy na terenie kraju gdzie jest to zabronione. Opisy produktów oraz inne informacje są tłumaczone ze stron producentów i należy je traktować informacyjno - naukowo.
Made with love in Poland 2013-2020.