Wyszukiwanie zaawansowane
Nasiona marihuany1 » BLOG2 » Nasiona marihuany AK-47 – czym się charakteryzują?

Nasiona marihuany AK-47 – czym się charakteryzują?

Data dodania: 12-03-2018 Wyświetleń: 76


Nasiona marihuany AK-47 – czym się charakteryzują?

Nasiona marihuany AK-47 nawiązują nazwą do popularnego kałasznikowa, czyli zabójczej broni z czasów II wojny światowej, która jednym strzałem pokonywała nawet najtwardszych zawodników. Nie inaczej jest w przypadku cannabis, ponieważ AK-47 już urósł do rangi legendy i uznawany jest za najlepszą odmianę marihuany na świecie.

 

Odmiana AK-47 ma za sobą długą i bogatą historię i nic nie wskazuje na to, żeby jej sława miała zaraz się skończyć. Genetycznie składa się z 60% Sativa i 35% Indica, ale łączy generyki kolumbijskie (Sativa), meksykańskie (Sativa), tajskie (Sativa) i afgańskie (Indica).

Krótka historia nasion AK-47

Początki odmiany datuje się na lata 70. – wtedy to starano się uzyskać jednorodne nasiona, ale dopiero odmiana stworzona w 1992 roku przez Serious Seed w Amsterdamie pokazała pełną moc i możliwości uprawne. AK-47 od tamtej pory zdobył wiele nagród podczas konkursów dla cannabis na całym świecie, w samym tylko 1995 roku zajął 2 miejsce w konkursie hodowli hydroponicznej i 3 miejsce w ogólnej kategorii na Cannabis Cup w Holandii. Doceniana jest przede wszystkim za doskonałe właściwości uprawne, wysoką zawartość THC i łagodne oddziaływanie na organizm. Fakt, że jest to jedna z najszybciej rosnących sativ na rynku, tylko zwiększa jej popularność i nie ma wątpliwości, że jest to najlepsza odmiana w branży.

Uprawa nasion marihuany AK-47

Przypominamy, że w Polsce kiełkowanie i uprawa roślin jest nielegalna. Podane niżej informacje mają wyłącznie charakter edukacyjny.

 

Jeśli chodzi o rośliny, to mają one krótki okres kwitnienia, osiągają średni wzrost, dając jednocześnie obfity plon, i to całkiem szybko. Roślina zachwyca ogromnymi i mało liściastymi topami, które są zbite i twarde, zroszone płaszczem kryształów, ponadto grube i żywiczne pąki wydzielają tak silny zapach, że użycie filtrów przeciwzapachowych staje się koniecznością. Okres kwitnienia wynosi przeciętnie od 60 do 70 dni, a z jednego metra kwadratowego uprawy można uzyskać do 400 gramów materiału. Nasiona marihuany AK-47 dobrze rosną zarówno indoor, jak i outdoor, szczególnie dobrze reagują na uprawy metodami SOG i SCROG.

Działanie i właściwości AK-47

Koneserzy smaku wskazują, że wbrew pozorom AK-47 nie działa gwałtownie i nie ścina z nóg, mimo że jest typowym tak zwanym jednostrzałowcem. Działa natychmiastowo, ale za to relaksująco i niezwykle łagodnie na organizm – zapewnia stały i długotrwały szum, który jednocześnie podtrzymuje czujność i wyzwala kreatywność i towarzyskość. Jeśli chodzi o smak, ten jest słodki i kwiatowy, gdy zapach jest mocny, nazywany skunem, z elementami żywicznymi i drzewa sandałowego.

 

Nasiona marihuany AK-47 mają ogromne znaczenie w przypadku schorzeń medycznych. Udowodniono, że medyczna marihuana powstała z wykorzystaniem AK-47 ma działanie pobudzające, dzięki czemu doskonale sprawdza się w okresie osłabienia organizmu, bezsenności, a nawet depresji. Natychmiast poprawia humor, usuwa napięcie, w tym zespół napięcia przedmiesiączkowego. Radzi sobie również z bólami jak ból głowy czy bóle mięśniowe i stawowe. Z tego względu marihuana w roli substancji stosowanej w celach medycznych jest przepisywana m.in. w Holandii jako środek antydepresyjny, do leczenia lęków, a nawet ADHD.

 

Nasiona marihuany AK-47 są niezwykle popularne od lat 90., kiedy to miały swój debiut. Dzisiaj są chętnie wybierane przez kolekcjonerów, którzy doceniają przede wszystkim doskonałe walory zapachowe, a także przez światowych plantatorów chwalących właściwości uprawne i walory samej rośliny.


NASIONA MARIHUANY SKLEP

NOTA PRAWNA

Posiadanie nasion marihuany oraz obrót nimi jest w Polsce legalny. Nasiona można potraktować jako pokarm, produkt kolekcjonerski czy też jako kadzidełko. Sklep nasionbank.pl w żaden sposób nie namawia do łamania przepisów prawnych. Nie odpowiadamy za niezgodne z prawem użycie nasion konopi z naszej oferty.

DLACZEGO MY?

Wysyłka & Płatnośći

  • SERWER
Copyright © 2018 NasionBank. All Rights Reseved. Polski Kapitał.