Wyszukiwanie zaawansowane
Nasiona marihuany1 » BLOG2 » Medyczna Marihuana

Medyczna Marihuana

Data dodania: 28-07-2016 Wyświetleń: 1076
Medyczna marihuanaMedyczna marihuana 


Lecznicze właściwości marihuany znane są od dawana. Obecnie wielu badaczy i naukowców z całego świata prowadzi szczegółowe badania nad wykorzystaniem konopi w medycynie i leczeniu niektórych chorób, schorzeń i dolegliwości. Dzięki ich niestrudzonej pracy, mamy dostęp na bieżąco do najnowszych informacji ze świata leczniczych konopi. Okazuje się że związki zawarte w marihuanie, głównie THC i CBD w odpowiednich proporcjach w zależności od proporcji mogą zdziałać wiele dobrego. Medyczna marihuana a prawo 

alt
Coraz więcej państw zdaje sobie sprawę z leczniczych właściwości marihuany. Zmieniają oni swoją politykę narkotykową tak, że uwzględnia ona wykorzystanie marihuany do celów medycznych. Leczenie konopiami odbywa się już legalnie w takich państwach jak USA, Czechy czy Holandia. W Polsce jest już gotowy projekt ustawy dotyczącej medycznej marihuany, niestety czeka jeszcze u marszałka sejmu na wejście na ścieżkę legislacyjną. Zmienia się na szczęście wśród społeczeństw postrzeganie marihuany. Coraz rzadziej kojarzy się ona z ćpunami, brudnymi igłami, dworcami itp. Ludzie wiedzą, że przemysł farmaceutyczny nie zawsze stawia sobie na pierwszym miejscu zdrowie pacjentów, więc Ci zaczynają szukać innych rozwiązań. Bardzo często wybór pada na marihuanę, która leczy coraz więcej chorób, dolegliwości czy schorzeń. 

 

Tutaj przeczytasz o 4 nietypowych chorobach na które pomaga marihuana >>> KLIK <<<
 


MEDYCZNA MARIHUANA | WŁAŚCIWOŚCI MARIHUANY | BADANIA KONOPI | KONOPIE 


NASIONA MARIHUANY SKLEP

NOTA PRAWNA

Posiadanie nasion marihuany oraz obrót nimi jest w Polsce legalny. Nasiona można potraktować jako pokarm, produkt kolekcjonerski czy też jako kadzidełko. Sklep nasionbank.pl w żaden sposób nie namawia do łamania przepisów prawnych. Nie odpowiadamy za niezgodne z prawem użycie nasion konopi z naszej oferty.

DLACZEGO MY?

Wysyłka & Płatnośći

  • SERWER
Copyright © 2018 NasionBank. All Rights Reseved. Polski Kapitał.