Wyszukiwanie zaawansowane
Nasiona marihuany1 » BLOG2 » Lek przeciwbólowy dla graczy NFL

Lek przeciwbólowy dla graczy NFL

Data dodania: 25-07-2016 Wyświetleń: 647
alt


Medyczna Marihuana jako lek przeciwbólowy dla sportowców


Byli zawodnicy NFL (Ligi Futbolu Amerykańskiego) zrzeszeni w stowarzyszeniu Gridiron Cannabis Coalition lobbują w sprawie udostępnienia medycznej marihuany jako środka przeciwbólowego dla zawodników. Gdyby do tego doszło, mógłby się zmienić krajobraz najpopularniejszej ligi w USA, bo spośród 32 drużyn 20 reprezentuje stany, gdzie susz z konopi już zalegalizowano.

Liga Futbolu Amerykańskiego od dłuższego czasu zmaga się z oskarżeniami o ryzykowanie zdrowiem zawodników NFL. Jakiś czas temu liga nie obroniła się przed pozwem zbiorowym byłych ligowców, którzy wygrali w sądzie ogromne rekompensaty za to, że w czasie kariery nabawili się trwałych uszczerbków na zdrowiu. Chodziło o nagminne wstrząśnienia mózgu, do których dochodzi podczas uprawiania tego sportu. 
Medyczna Marihuana

Dlatego waśnie zawodnicy NFL często sięgają po środki przeciwbólowe. Jak się jednak okazuje za często. 
Według badań przeprowadzonych w 2011 roku przez Uniwersytet Waszyngtoński w St Louis byli zawodnicy futbolu amerykańskiego są czterokrotnie bardziej narażeni na uzależnienie od środków przeciwbólowych na tle populacji. Ponad siedmiu na 10 emerytowanych sportowców, którzy często korzystali z „painkillerów”, zaczęło ich nadużywać.

Stąd pomysł byłych zawodników, by zezwolić czynnym futbolistom na stosowanie medycznej marihuany jako środka przeciwbólowego i właśnie o to walczy Gridiron Cannabis Coalition.Więcej na ten temat można przeczytać tutaj


 

MEDYCZNA MARIHUANA | KONOPIE LECZNICZE | MARIHUANA JAKO LEK PRZECIWBÓLOWY


NASIONA MARIHUANY SKLEP

NOTA PRAWNA

Posiadanie nasion marihuany oraz obrót nimi jest w Polsce legalny. Nasiona można potraktować jako pokarm, produkt kolekcjonerski czy też jako kadzidełko. Sklep nasionbank.pl w żaden sposób nie namawia do łamania przepisów prawnych. Nie odpowiadamy za niezgodne z prawem użycie nasion konopi z naszej oferty.

DLACZEGO MY?

Wysyłka & Płatnośći

  • SERWER
Copyright © 2018 NasionBank. All Rights Reseved. Polski Kapitał.