Wyszukiwanie zaawansowane
» » Lek przeciwbólowy dla graczy NFL

PRODUCENCI

HOLENDERSKI SERWER

  • CERTYFIKAT

Lek przeciwbólowy dla graczy NFL

Data dodania: 25-07-2016 Wyświetleń: 333
alt


Medyczna Marihuana jako lek przeciwbólowy dla sportowców


Byli zawodnicy NFL (Ligi Futbolu Amerykańskiego) zrzeszeni w stowarzyszeniu Gridiron Cannabis Coalition lobbują w sprawie udostępnienia medycznej marihuany jako środka przeciwbólowego dla zawodników. Gdyby do tego doszło, mógłby się zmienić krajobraz najpopularniejszej ligi w USA, bo spośród 32 drużyn 20 reprezentuje stany, gdzie susz z konopi już zalegalizowano.

Liga Futbolu Amerykańskiego od dłuższego czasu zmaga się z oskarżeniami o ryzykowanie zdrowiem zawodników NFL. Jakiś czas temu liga nie obroniła się przed pozwem zbiorowym byłych ligowców, którzy wygrali w sądzie ogromne rekompensaty za to, że w czasie kariery nabawili się trwałych uszczerbków na zdrowiu. Chodziło o nagminne wstrząśnienia mózgu, do których dochodzi podczas uprawiania tego sportu. 
Medyczna Marihuana

Dlatego waśnie zawodnicy NFL często sięgają po środki przeciwbólowe. Jak się jednak okazuje za często. 
Według badań przeprowadzonych w 2011 roku przez Uniwersytet Waszyngtoński w St Louis byli zawodnicy futbolu amerykańskiego są czterokrotnie bardziej narażeni na uzależnienie od środków przeciwbólowych na tle populacji. Ponad siedmiu na 10 emerytowanych sportowców, którzy często korzystali z „painkillerów”, zaczęło ich nadużywać.

Stąd pomysł byłych zawodników, by zezwolić czynnym futbolistom na stosowanie medycznej marihuany jako środka przeciwbólowego i właśnie o to walczy Gridiron Cannabis Coalition.Więcej na ten temat można przeczytać tutaj


 

MEDYCZNA MARIHUANA | KONOPIE LECZNICZE | MARIHUANA JAKO LEK PRZECIWBÓLOWY


NASIONA MARIHUANY SKLEP

FILM PROMOCYJNY

Według ustawy Dz.U. 2005 nr 179 poz. 1485 nasiona konopi indyjskiej są w Polsce legalne.
Nasiona marihuany sprzedawane są jedynie w celach kolekcjonerskich. Nie odpowiadamy za niezgodne z przeznaczeniem oraz z prawem użycie nasion z naszej oferty. Handel i posiadanie nasion konopi jest całkowicie legalne w Polsce, nasiona nie posiadają w sobie żadnych substancji psychoaktywnych oraz właściwości narkotycznych. Powyższe specyfikacje produktów pochodzą z ogólnodostępnych stron producentów. Kiełkowanie nasion jest zabronione przez polskie prawo, sklep nasionbank.pl w żaden sposób nie namawia do łamania przepisów prawnych. Produkty, które oferujemy dostępne są tylko dla osób pełnoletnich, jeśli nie ukończyłeś 18 lat, prosimy o natychmiastowe opuszczenie strony. Nie udzielamy porad na temat uprawy roślin, dlatego każde pytanie pod tym kątem może być uznane jako zamiar uprawy, co skutkować będzie odmową zamówienia. Sklep nasionbank.pl nie ponosi odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystanie nasion marihuany przez kupujących. W krajach gdzie uprawa konopi jest nielegalna należy traktować nasze produkty jako produkt kolekcjonerski, pokarm dla papug lub innych ptaków. Wszystkie informacje zawarte w opisach nasion oraz na opakowaniach, służą celom edukacyjnym - nie są zachętą do łamania prawa.
 

NASIONA MARIHUANY | NASIONA KONOPI | NASIONBANK.PL

  • UPS
  • PACZKOMATY

METODY PŁATNOŚCI

  • PayU
  • Transferuj
  • CashBill
Copyright © 2017 NasionBank All Rights Reserved.
Opinie Klientów : Medyczna Marihuana w NFL | nasionBank | Nasiona Marihuany Średnia ocena: 5 / 5 - Ilość opinii 310