Wyszukiwanie zaawansowane
Nasiona marihuany1 » LEGALNOŚĆ NASION MARIHUANY

LEGALNOŚĆ NASION MARIHUANY


nasiona marihuany a prawo czy legalność

 
Zgodnie z prawem, posiadanie oraz handel nasionami konopi indyjskiej w Polsce, jak i w wielu krajach Unii Europejskiej jest legalne! Nasiona marihuany nie posiadają żadnych substancji narkotycznych, dlatego ich posiadanie oraz sprzedaż jest dozwolona.

Sklep NASIONBANK.PL nie ponosi odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystanie nasion marihuany przez kupujących. W krajach gdzie uprawa konopi jest nielegalna należy traktować nasze produkty wyłącznie jako produkt kolekcjonerski.

Według ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii tutaj >>>Dz.U. 2005 nr 179 poz. 1485<<< nasiona konopi indyjskiej są w Polsce legalne, nie są nawet zakwalifikowane jako prekursor do produkcji narkotyków. Klienci naszego sklepu internetowego poprzez aktualną notę prawną umieszczoną na stronie są informowani o stanie prawnym w Polsce i są świadomi, że jeśli wykorzystają zakupione u nas nasiona konopi niezgodnie z obowiązującym w Polsce prawem powinni się liczyć z konsekwencjami prawnymi. W ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii zapisane jest, że kiełkowanie nasion (hodowla) oraz posiadanie marihuany w Polsce jest nielegalna i grozi sankcjami prawnymi.


 

NASIONA MARIHUANY | NASIONA KONOPI | NASIONBANK.PL

 

NASIONA MARIHUANY SKLEP

NOTA PRAWNA

Posiadanie nasion marihuany oraz obrót nimi jest w Polsce legalny. Nasiona można potraktować jako pokarm, produkt kolekcjonerski czy też jako kadzidełko. Sklep nasionbank.pl w żaden sposób nie namawia do łamania przepisów prawnych. Nie odpowiadamy za niezgodne z prawem użycie nasion konopi z naszej oferty.

DLACZEGO MY?

Wysyłka & Płatnośći

  • SERWER
Copyright © 2018 NasionBank. All Rights Reseved. Polski Kapitał.