Wyszukiwanie zaawansowane
Nasiona marihuany1 » BLOG2 » Jakie nasiona marihuany indoor kupić?

Jakie nasiona marihuany indoor kupić?

Data dodania: 19-10-2017 Wyświetleń: 358

Jakie nasiona marihuany indoor kupić?

Krzaki marihuany uprawiane indoor rosną powoli i w sposób umiarkowany, osiągając maksymalnie 90 cm wysokości w zależności od odmiany. Od nasion indoor oczekuje się niewielkich rozmiarów i sporego rozkrzewienia, a przy tym ich rozrost ma przebiegać w sposób dla nich niezakłócony. Odpowiadając na pytanie, jakie nasiona marihuany indoor kupić, odpowiedź jest prosta: automatyczne.
 
Autoflowering to po prostu automatyczny cykl życia rośliny. Standardowo nasiona samokwitnące zaczynają kwitnąć w ciągu dwóch do czterech tygodni, rosną przy tym bardzo szybko. Dzięki temu są doskonałą bazą dla początkujących growerów.


 

Zalety automatycznych nasion indoor

 

Do uprawy indoor najlepiej wybierać hybrydy, których okres kwitnienia wynosi od pięciu do dziewięciu tygodni, są przy tym bardzo odporne na wahania temperatur i zapewniają lepsze efekty uprawy w niedługim czasie. Bez problemu będą rosnąć bez światła słonecznego, do tego doskonale tolerują krótki czas wegetatywny. Co istotne, w fazie kwitnienia będą rosły umiarkowanie, zapewniając doskonałej jakości szczyty.
 

Idealne nasiona indoor dla początkujących
 

Początkujący hodowcy na całym świecie często zadają pytanie, jakie nasiona kupić, aby po pierwsze nie przepłacić, a po drugie uzyskać satysfakcjonujące plony i nauczyć się poprawnej uprawy tych roślin metodą prób i błędów. Koneserzy są zgodni co do tego, że początkujący growerzy powinni wybierać rośliny odporne na nieuniknione błędy, a przy tym o małym rozkrzewieniu, dzięki czemu zyskają niskie i wydajne rośliny małym nakładem pracy.
 

60 Day Grapefruit
 

Popularną odmianą dla osób początkujących jest 60 Day Grapefruit, która jest doskonałym automatem wymagającym 60 dni indoor i 65 dni outdoor. Krzaki osiągają wysokość od 30 do 50 cm w indoorze, a do 80 cm w outdoorze. Jak sama nazwa wskazuje, roślina produkuje dużo słodkiej żywicy nadającej słodki smak i aromat przyrównywany do cytrusów.
 

Auto AK-47
 

Inną propozycją jest automat AK-47, który jest najpopularniejszą odmianą Ruderalis na świecie i należy już do klasyki – jest to również najczęściej proponowana odmiana osobom początkującym. Jest hybrydą AK-47 i Lowryder, szybką i łatwą w uprawie. Ma doskonały żywiczny zapach, rośliny rosną szybko i równie szybko się krzaczą, co jest dość zaskakujące jak na odmianę z autofloweringiem.

Zobacz https://nasionbank.pl/ak-47-auto-nasiona-marihuany-p-19.html

 

White Widow
 

Wprawdzie dostępna jest wersja White Widow XXL, która według zapewnień producenta jest jeszcze lepszą i bardziej ustabilizowaną odmianą, jednak na początek wystarczy sięgnąć po wersję standardową, kwitnącą automatycznie, która jest krzyżówką Critical + Autoflowering z oryginalnym klonem White Widow. Topy tej rośliny są wspaniale oszronione i pokryte lepką żywicą, rośliny nie mają zbyt wiele liści i są wręcz super odporne na błędy w uprawie.

Zobacz https://nasionbank.pl/white-widow-automatyczne-feminizowane-p-28.html
 

W bankach nasion można znaleźć wiele odmian automatycznych nasion indoor, co tylko jest dowodem na to, że autoflowering cieszy się sporą popularnością. Korzystają z nich zarówno koneserzy testujący swoje możliwości jako growerzy, jak i początkujący, którzy zaczynają dopiero swoją przygodę z tymi roślinami.


NASIONA MARIHUANY SKLEP

NOTA PRAWNA

Posiadanie nasion marihuany oraz obrót nimi jest w Polsce legalny. Nasiona można potraktować jako pokarm, produkt kolekcjonerski czy też jako kadzidełko. Sklep nasionbank.pl w żaden sposób nie namawia do łamania przepisów prawnych. Nie odpowiadamy za niezgodne z prawem użycie nasion konopi z naszej oferty.

DLACZEGO MY?

Wysyłka & Płatnośći

  • SERWER
Copyright © 2018 NasionBank. All Rights Reseved. Polski Kapitał.