PLPL
PLPLDEDEENENNLNLNONOGAGAUKUKSVSVFRFR
Nasiona marihuany » Jack Herer | Nasion Bank
Jack Herer
Super promocja

Jack Herer | Nasion Bank

! Nasion Bank
Ocena klientów (5/5):
Ocena klientów 5/5
(głosów 3)

Stan dostępności:Dostępny

Czas wysyłki:24h

Koszt wysyłki:od 9,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:PACZKOMAT - 14,00 zł
KURIER UPS - 15,00 zł
PRIORYTET - 9,00 zł
KURIER ZAGRANICZNY - 70,00 zł

Stan magazynowy:

Metody płatności:Przelew, Pobranie, PayPal, CashBill, DotPay

Ilość sztuk w opakowaniu

CENA: 19,00 zł

Cena poprzednia: 25,00 zł

Ilość opakowań: szt.
Kup teraz

  • Opis
  • Efekt / Działanie
  • Właściwości medyczne
  • Smak
  • Skutki uboczne
  • Mix (2)
  • Opinie (3)

FEMINIZOWANE: Tak
AUTOMATYCZNE: Nie
GENETYKA: Haze x Red Skunk 
GENOTYP:
Głównie Sativa
KATEGORIA: Indoor/ Outdoor
PLON: 550 - 600g/m2 / 700- 900g/roślina
CZAS KWITNIENIA: 8 - 9 tyg. / październik
WYSOKOŚĆ: 100-150 cm
THC:  20,94%
CBD: 0.95%


 

Jack Herer jest przede wszystkim  ceniony za jakość haju. Posiada jedną z najwyższych zawartości THC 20,94% na rynku. Grubą warstwę kryształków wyraźnie widać gołym okiem, jest nie tylko na jego luksusowych kwiatostanach, ale i kumuluje się na liściach. Podczas fazy kwitnienia wystarczy obserwować szczyty i cieszyć się jak z dnia na dzień puchną w oczach i zmieniają kolor na biały od dużej ilości kryształków. To w nich tkwi jego moc. Silny i dynamiczny rozwój zawsze kończy się gigantycznym zbiorem do 900 g z  krzaka. Nie rozczaruje nikogo ponieważ pachnie i smakuje tak samo doskonale jak działa.
Jack Herer to dominująca w sativie odmiana marihuany, która zyskała tyle samo renomy co jej imiennik, aktywistka marihuany i autorka The Emperor Wears No Clothes . Łącząc hybrydę Haze z krzyżówką Northern Lights # 5 i krzyżem Shivy Skunk , Sensi Seeds stworzyło Jacka Herera, który ma nadzieję uchwycić zarówno wzrost mózgowy, jak i ciężką produkcję żywicy. Jego bogate tło genetyczne powoduje powstanie kilku różnych odmian Jacka Herera, przy czym każdy fenotyp ma swoje unikalne cechy i efekty. Jednak konsumenci zazwyczaj opisują tę hybrydę sativa w 55% jako błogą, spokojną i kreatywną.

Jack Herer został utworzony w Holandii w połowie lat 90. XX wieku, gdzie został później dystrybuowany przez holenderskie apteki jako uznany szczep medyczny. Od tego czasu ta pikantna, pachnąca sosną odmiana zdobyła wiele nagród za jej jakość i siłę działania. Wielu hodowców próbowało samodzielnie wyhodować ten podstawowy szczep w słonecznym lub śródziemnomorskim klimacie, a hodowcy w pomieszczeniach powinni poczekać od 50 do 70 dni na kwitnienie Jacka Herera.

jack herer dzialanie efekt
jack herer właściwości medyczne lecznicze
jack herer smak
jack herer skutki uboczne
Mix XXL OUT

MIX XXL OUT

90,00 zł84,00 zł
szt.Zobacz
Mix Legendarny Nasiona Marihuany

MIX LEGENDARY

90,00 zł84,00 zł
szt.Zobacz
Ocena: Ocena 5/5 Data:

Duży i jakościowy plon. Polecam

Ocena: Ocena 5/5 Data:

Tylko Jack!

Ocena: Ocena 5/5 Data:

Jack Herer Mistrz!


NOTA PRAWNA

UWAGA: Zgodnie z polskim prawem nasiona marihuany sprzedajemy do celów kolekcjonerskich, przez co rozumiemy zachowanie genetyki w celu przetrwania gatunku. Ziarenka konopi indyjskich to również źródło licznych witamin i wartości odżywczych, co czy czyni je doskonałym elementem zbilansowanej diety. Aby dokonać zakupu w naszym sklepie musisz mieć ukończone 18 lat i nie możeszich używać ich do uprawy na terenie kraju, w którym jest to zabronione. Opisy produktów oraz inne informacje są tłumaczone ze stron producentów i należy je traktować informacyjno - naukowo.
Made with love in Poland 2013-2020.