Facebook
Nasiona marihuany » Hurtownia

Hurtownia

HurtowniaW naszej hurtowni nasion dostaniesz ziarenka marihuany pakowane po 100 i 50 sztuk. Są to sprawdzone, feminizowane nasiona najwyższej jakości. W hurtowni nasion marihuany oferujemy nasiona najlepszych odmian konopi na świecie po atrakcyjnych cenach.

Dla posiadaczy własnej firmy istnieje możliwość negocjacji indywidualnych warunków współpracy.
Zaprezentuj nam swoją firmę, a my prześlemy Ci katalog z cenami hurtowymi nasion.

Wystawiamy faktury VAT.

Więcej informacji pod numerem telefonu: +(48) 572-695-105

UWAGA! Sprzedajemy feminizowane nasiona konopi wyłącznie w celach kolekcjonerskich, warunek ukończone 18 lat. Przypominamy jednocześnie, że uprawa marihuany w Polsce jest zabroniona.

alt

 
 

Victory SeedsFast Buds! Nasion BankBarney's FarmSpanish SeedsGreen House SeedsFemale Seedsx Anaconda SeedsDutch PassionHurtowniaSensi SeedsBuddha SeedsDinafem SeedsRoyal Queen Seeds

NOTKA PRAWNA

UWAGA: Zgodnie z polskim prawem nasiona marihuany sprzedajemy do celów kolekcjonerskich, przez co rozumiemy zachowanie genetyki w celu przetrwania gatunku. Ziarenka konopi indyjskich to również źródło licznych witamin i wartości odżywczych, co czy czyni je doskonałym elementem zbilansowanej diety. Aby dokonać zakupu w naszym sklepie musisz mieć ukończone 18 lat i nie możeszich używać ich do uprawy na terenie kraju gdzie jest to zabronione. Opisy produktów oraz inne informacje są tłumaczone ze stron producentów i należy je traktować informacyjno - naukowo.
Made with love in Poland 2013-2020.