Facebook
Nasiona marihuany » Green House Seeds

Green House Seeds

Green House Seeds
Green House Seeds – jako marka i producent nasion marihuany powstała w dość burzliwych okolicznościach. Założycielem tej marki jest Arjan Roskam, który wraz ze swoim wspólnikiem Shantibabą tworzyli najlepsze odmiany, zaczęli współpracę około 1985 roku. Ich drogi się rozeszły gdy obaj panowie nie doszli do porozumienia w kwestii dalszej wizji seedbanku. Arjan chciał sprzedawać nasiona feminizowane, Shantibaba zaś chciał zająć się nasionami regularnymi (stworzył później markę MR Nice Seedbak – oferującą wyłącznie nasiona regularne). Arjan dzięki swojej determinacji ma na swoim koncie liczne nagrody z pucharów najbardziej prestiżowych konkursów- Cannabis Cup. Debiut miał miejsce w 1995 roku z legendarnymi dziś odmianami: White Widow, Great White Shark oraz Super Lemon Haze. Obecnie marka jest chyba najbardziej rozpoznawalna ze wszystkich dostępnych na rynku. Klienci bardzo chętnie wracają po nasiona GHS!

 
FILTRY
Zakres cen od do
Kategoria

HurtowniaVictory SeedsSpanish Seedsx Anaconda SeedsFemale SeedsBuddha SeedsRoyal Queen SeedsDinafem SeedsBarney's FarmSensi SeedsDutch PassionGreen House Seeds! Nasion BankFast Buds

NOTKA PRAWNA

UWAGA: Zgodnie z polskim prawem nasiona marihuany sprzedajemy do celów kolekcjonerskich, przez co rozumiemy zachowanie genetyki w celu przetrwania gatunku. Ziarenka konopi indyjskich to również źródło licznych witamin i wartości odżywczych, co czy czyni je doskonałym elementem zbilansowanej diety. Aby dokonać zakupu w naszym sklepie musisz mieć ukończone 18 lat i nie możeszich używać ich do uprawy na terenie kraju gdzie jest to zabronione. Opisy produktów oraz inne informacje są tłumaczone ze stron producentów i należy je traktować informacyjno - naukowo.
Made with love in Poland 2013-2020.