PLPL
PLPLDEDEENENNLNLNONOGAGAUKUKSVSVFRFR
Do darmowej dostawy brakuje : 300,00 zł
Nasiona marihuany » HOLENDERSKIE » Green House Seeds

Green House Seeds

Green House Seeds

 

Green House Seeds to obecnie jeden z największych i najbardziej znanych producentów nasion konopi na świecie. Sukces jaki osiągnął jest wynikiem połączenia niskim cen i dobrej jakości produktów.
 

Początki ich działalności sięgają 1985 roku, choć oficjalny debiut miał miejsce w 1995 roku podczas konkursu Cannabis Cup. To wtedy przedstawili swoje legendarne nasiona marihuany White Widow, White Rhino i Great White Shark. Założycielem firmy jest Arjan Roskam a wspólnikiem Shantibaba.
 

Warto dodać, że to dzięki wspólnikowi, który był głównym breederem stworzyli najlepsze odmiany oferowane po dziś dzień. Swoją współpracę zakończyli w momencie, gdy Arjan chciał rozpocząć produkcję nasion feminizowanych. Shantibaba nie chciał się godzić i postanowił odejść, zakładając tym samym swój własny interes Mr Nice Seedbank. Jego oferta obejmuje jedynie wysokiej jakości nasiona regularne.
 

Trzeba przyznać, że bogata oferta nasion Green House Seeds broni się sama, a Klientów
im nie brakuje. Obecnie największą popularnością cieszą się produkty Exodus Cheese, Super Lemon Haze oraz Big Bang Autoflowering. Zarówno kolekcjonerzy, jak i osoby zajmujące się hodowlą polecają je sobie ze względu na jakość i cenę.


 

Odbieraj w PaczkomatachUWAGA: Nasiona marihuany, które oferujemy można hodować jedynie tam, gdzie jest to dozwolone. 
Made with love in Poland 2013-2021
Za każde wydane 100zł otrzymujesz darmowe nasiono!
JASNE