Wyszukiwarka nasion
Nasiona marihuany1 » BLOG2 » Feminizowane nasiona marihuany

Feminizowane nasiona marihuany

Wyświetleń: 14582
Feminizowane nasiona marihuany


Feminizowane nasiona marihuany - co to znaczy?

 

Feminizowane nasiona konopi są to nasiona marihuany, z których wyrastają wyłącznie osobniki żeńskie. Otrzymywane są poprzez sztuczne zapylanie roślin żeńskich. Najbardziej skuteczne jest podawania roślinom żeńskim inhibitorów etylenu. Największą popularnością cieszy się STS oraz srebro koloidalne. Wysoka popularność srebra koloidalnego nie wynika jego z większej skuteczności, ale spowodowana jest łatwością otrzymania.

Pierwsze nasiona feminizowane wprowadzone zostały na rynek przez Dutch Passion - to prekursorzy komercyjnego wykorzystania STS, a być może samego azotanu srebra u konopi.


 
Nasiona marihuany feminizowane
 

alt

Przypominamy, że w Polsce hodowla marihuany jest nielegalna i grożą za to sankcje prawne. Podane informacje służą jedynie celom edukacyjnym i nie zachętą do łamania prawa. 

 

FEMINIZOWANE | ŻEŃSKIE | NASIONA MARIHUANY | NASIONA KONOPI | NASIONBANK​


NASIONA MARIHUANY SKLEP

NOTKA PRAWNA

Posiadanie nasion marihuany oraz obrót nimi jest w Polsce legalny. Nasiona można potraktować jako pokarm, produkt kolekcjonerski czy też jako kadzidełko. Sklep nasionbank.pl w żaden sposób nie namawia do łamania przepisów prawnych. Nie odpowiadamy za niezgodne z prawem użycie nasion konopi z naszej oferty.
Copyright © 2013-2019 NasionBank. All Rights Reseved.