Nasiona marihuany1 » BLOG2 » Feminizowane nasiona marihuany

RECENZJE

Feminizowane nasiona marihuany

Wyświetleń: 15673
Feminizowane nasiona marihuany


Feminizowane nasiona marihuany - co to znaczy?

 

Feminizowane nasiona konopi są to nasiona marihuany, z których wyrastają wyłącznie osobniki żeńskie. Otrzymywane są poprzez sztuczne zapylanie roślin żeńskich. Najbardziej skuteczne jest podawania roślinom żeńskim inhibitorów etylenu. Największą popularnością cieszy się STS oraz srebro koloidalne. Wysoka popularność srebra koloidalnego nie wynika jego z większej skuteczności, ale spowodowana jest łatwością otrzymania.

Pierwsze nasiona feminizowane wprowadzone zostały na rynek przez Dutch Passion - to prekursorzy komercyjnego wykorzystania STS, a być może samego azotanu srebra u konopi.


 
Nasiona marihuany feminizowane
 

alt

Przypominamy, że w Polsce hodowla marihuany jest nielegalna i grożą za to sankcje prawne. Podane informacje służą jedynie celom edukacyjnym i nie zachętą do łamania prawa. 

 

FEMINIZOWANE | ŻEŃSKIE | NASIONA MARIHUANY | NASIONA KONOPI | NASIONBANK​


POWRÓT

NOTA PRAWNA

UWAGA: Zgodnie z polskim prawem nasiona sprzedajemy do celów kolekcjonerskich, przez co rozumiemy zachowanie genetyki w celu przetrwania gatunku. Ziarenka konopi indyjskich to również źródło licznych witamin i wartości odżywczych, co czy czyni je doskonałym elementem zbilansowanej diety. Aby dokonać zakupu w naszym sklepie musisz mieć ukończone 18 lat i nie możeszich używać ich do uprawy na terenie kraju gdzie jest to zabronione. Opisy produktów oraz inne informacje są tłumaczone ze stron producentów i należy je traktować edukacyjno - naukowo.
Copyright © 2013-2019 NasionBank. All Rights Reseved.