Facebook
Nasiona marihuany » Female Seeds

Female Seeds

Female Seeds

Rodzina holenderskich producentów jest chyba jedną z największych na świecie. Kolejnym przedstawicielem producentów z tego niewielkiego europejskiego kraju jest Female Seeds. Historia tego producenta sięga lat 90 kiedy to Ferry, główny hodowca, zaczął interesować się produkcją nasion. Marka powstała dopiero w 2003 roku, wchodząc na rynek z ofertą wyłącznie feminizowane (żeńskie) nasiona marihuany. Motto FS jest aktualne do dziś, a brzmi ono: „Dobre nasiona za uczciwą cenę”. Asortyment tego producenta, ilościowo nie jest zbyt obszerny, jednak zestaw oferowanych pestek konopi jest bardzo dobrze dobrany. W ofercie można znaleźć nasiona marihuany indoor, outdoor oraz auto. Female Seeds szczególną uwagę poświęca odmianą wcześnie dojrzewającym outdoor. Dzięki tej specjalizacji np. odmiany takie jak Purple Maroc czy Easy Sativa jest niepodważalnym bestsellerem tej marki. W uprawie indoor wyróżnia się odmianę White Widow x Big Bud.


 
FILTRY
Zakres cen od do

x Anaconda SeedsDutch PassionGreen House SeedsFast BudsSensi SeedsBuddha SeedsHurtowniaBarney's FarmVictory Seeds! Nasion BankFemale SeedsSpanish SeedsRoyal Queen SeedsDinafem Seeds

NOTKA PRAWNA

UWAGA: Zgodnie z polskim prawem nasiona marihuany sprzedajemy do celów kolekcjonerskich, przez co rozumiemy zachowanie genetyki w celu przetrwania gatunku. Ziarenka konopi indyjskich to również źródło licznych witamin i wartości odżywczych, co czy czyni je doskonałym elementem zbilansowanej diety. Aby dokonać zakupu w naszym sklepie musisz mieć ukończone 18 lat i nie możeszich używać ich do uprawy na terenie kraju gdzie jest to zabronione. Opisy produktów oraz inne informacje są tłumaczone ze stron producentów i należy je traktować informacyjno - naukowo.
Made with love in Poland 2013-2020.