Facebook
Nasiona marihuany » Dutch Passion

Dutch Passion

Dutch Passion

Jedna z legendarnych wręcz firm, zajmująca się produkcją wysokiej jakości nasion marihuany – Dutch Passion. Ci fanatycy działalność swoją prowadzą już od połowy lat dziewięćdziesiątych, kiedy to zaczęli sprzedawać feminizowane nasiona konopi. Firma utworzona została w 1987 roku, przez Henka Han Dalena, który był biologiem. Swoją linię genetyczną nasiona od DP zawdzięczają głównie genetyce przywiezionej z Nigerii oraz Tajlandii – to pozwoliło firmie zyskać pierwszych zadowolonych klientów, wprowadzając Dutch Passion do ligi największych graczy seedbanków na świecie. Mimo iż nasiona te nie należą do najtańszych, klienci bardzo ją cenią głownie ze względu na jakość i stabilną genetykę oferowanych odmian. Znane na całym świecie pełnosezonowe, ogromne odmiany: Mazar, White Widow, Shaman, Passion #1 czy automatycznie kwitnące Auto Mazar czy Think Different – to znaki rozpoznawcze DP.


 
FILTRY
Zakres cen od do
Kategoria

Buddha SeedsSpanish SeedsHurtowniax Anaconda SeedsBarney's FarmRoyal Queen SeedsVictory SeedsFast BudsGreen House SeedsFemale SeedsDinafem SeedsSensi SeedsDutch Passion! Nasion Bank

NOTKA PRAWNA

UWAGA: Zgodnie z polskim prawem nasiona marihuany sprzedajemy do celów kolekcjonerskich, przez co rozumiemy zachowanie genetyki w celu przetrwania gatunku. Ziarenka konopi indyjskich to również źródło licznych witamin i wartości odżywczych, co czy czyni je doskonałym elementem zbilansowanej diety. Aby dokonać zakupu w naszym sklepie musisz mieć ukończone 18 lat i nie możeszich używać ich do uprawy na terenie kraju gdzie jest to zabronione. Opisy produktów oraz inne informacje są tłumaczone ze stron producentów i należy je traktować informacyjno - naukowo.
Made with love in Poland 2013-2020.