PLPL
PLPLDEDEENENNLNLNONOGAGAUKUKSVSVFRFR
Do darmowej dostawy brakuje : 300,00 zł
Nasiona marihuany » HOLENDERSKIE » Dutch Passion

Dutch Passion

Dutch Passion jest firmą stworzoną w 1987 roku. Założycielem był biolog Henk Van Dalen. W obecnych czasach są praktycznie legendą na rynku nasion marihuany. To oni jako pierwsi w połowie lat 90-tych stworzyli i wprowadzili feminizowane nasiona marihuany.
 

W początkowych czasach oferowane gatunki opierali głównie na genetyce sprowadzonej z Tajlandii oraz Nigerii. Dbając o wysoką jakość dość szybko zdobyli uznanie Klientów. Warto wspomnieć, że ich zaangażowanie i pełen profesjonalizm sprawiły, że obecnie są jedną z największych firm na świecie. Pomimo stosunkowo wysokich cen nieustannie cieszą się ogromną popularnością.
 

Ogromny wpływ na zainteresowanie produktami Dutch Passion ma wspomniana jakość. Nieustannie utrzymująca się, a nawet podwyższająca ugruntowała im silną pozycję na rynku. Chcąc spełnić oczekiwania najbardziej wymagających nieustannie inwestują w badania i rozwój marki. Do najpopularniejszych gatunków ich marki zaliczyć można White Widow, Blueberry czy Mazar. Warto dodać, że wspomniane automaty cieszą się tak samo dużą popularnością i sympatią. Są nimi m. in. Think Different czy też Indica Ruderalis o nazwie AutoMazar.
 

Na sam koniec należy dodać, że ich kolekcję nasion outdoor uzupełniają Passion #1, Shaman oraz Durban Poison. Sprawdzają się one idealnie w uprawie w zimnym, holenderskim klimacie. Co więcej, doceniają je początkujący kolekcjonerzy,ale też doświadczeni eksperci.


 
Auto Mazar Dutch Passion

Auto Mazar | Dutch Passion

225,00 zł99,00 zł
szt.Sprawdź

Odbieraj w PaczkomatachUWAGA: Nasiona marihuany, które oferujemy można hodować jedynie tam, gdzie jest to dozwolone. 
Made with love in Poland 2013-2021
Za każde wydane 100zł otrzymujesz darmowe nasiono!
JASNE