Wyszukiwarka produktów
Nasiona marihuany1 » BEZPIECZEŃSTWO

BEZPIECZEŃSTWO

BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI

Sklep nasionbank.pl gwarantuje Państwu bezpieczeństwo transakcji, wykorzystując usługę płatności internetowych.

TPay.com to system, który umożliwia szybkie i bezpieczne dokonywanie wpłat poprzez Internet. Wszystkie transakcje przeprowadzane są podczas połączenia szyfrowanego najwyższej jakości certyfikatem wystawionym przez PCC CERTUM. 

Spółka KIP S.A. spełnia szereg rygorystycznych wymogów związanych z bezpieczeństwem finansowym, operacyjnym i prawnym. Jako pełnoprawna instytucja finansowa jest ściśle nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego świadcząc usługi w charakterze Krajowej Instytucji Płatniczej

 

Certyfikat SSL jest narzędziem zapewniającym ochronę witryn internetowych, a także gwarantem zachowania poufności danych przesyłanych drogą elektroniczną. Pełne bezpieczeństwo jest efektem zastosowania szyfrowania komunikacji pomiędzy komputerami. Certyfikaty SSL rejestrowane są na określoną nazwę domeny, zawierają informacje o właścicielu domeny, jego adresie itp. Dane te są zabezpieczone kryptograficznie i nie można ich samodzielnie zmienić.

W naszym sklepie nasionbank.pl wszystkie informacje przesyłane w trakcie składania zamówienia są szyfrowane oraz zabezpieczone właśnie takim Certyfikatem SSL.


NASIONA MARIHUANY SKLEP

NOTKA PRAWNA

Posiadanie nasion marihuany oraz obrót nimi jest w Polsce legalny. Nasiona można potraktować jako pokarm, produkt kolekcjonerski czy też jako kadzidełko. Sklep nasionbank.pl w żaden sposób nie namawia do łamania przepisów prawnych. Nie odpowiadamy za niezgodne z prawem użycie nasion konopi z naszej oferty.
Copyright © 2013-2019 NasionBank. All Rights Reseved.