Facebook
Nasiona marihuany » Barney's Farm

Barney's Farm

Barney's Farm

Barney’s Farm to producent nasion marihuany powstały w Amsterdamie w 1986 roku. Założycielem firmy był Derry – w ówczesnych czasach członek małego stowarzyszenia hodowców konopi indyjskich. Niezbędne do stworzenia własnych odmian rośliny materiały genetyczne zdobyli we wczesnych latach 80-tych w trakcie podróży na całym świecie. Pod swoją marką sprzedaż nasion konopi rozpoczęli już w 1991 roku. Od samego początku było o nich głośno. Co więcej, uzyskiwali dziesiątki pozytywnych opinii na temat swoich nasion.

Wszystko za sprawą zróżnicowanej i wyjątkowej genetyki. Ostateczny sukces udało się Barney’s Farm osiągnąć dzięki legendarnemu Sweet Tooth, który przez wielu ceniony jest do dziś. W obecnych czasach określani są mianem największego światowego producenta nasion konopi. Czy rzeczywiście tak jest – trudno określić. Dużo łatwiej potwierdzić, że Barney’s Farm oferuje wysoką jakość, utrzymując najwyższy poziom towarów oferowany przez ich bank. 

Barney’s Farm proponują obecnie nasiona marihuany regularne, feminizowane oraz automatyczne. Proponują zarówno wersje outdoor, jak i indoor. Absolutnym hitem są feminizowane nasiona indoor choć automatycznie kwitnące je doganiają. Wśród konkretnych odmian do TOP 3 zakwalifikowały się legendy takie jak Critical Kush, LSD i Pineapple Chunk. To one zostały najliczniej docenione przez Klientów, ale też zdobyły wiele nagród na konkursach konopnych Cannabis Cup. Są one również w światowej czołówce jeśli chodzi o ilość wygranych konkursów. Nagrodę uzyskały również inne ich rodzaje takie jak Amnesia Lemon, Acapulco Gold, Liberty Haze, G13 Haze, Tangerine Dream oraz Utopia Haze. 

Czy rzeczywiście producent oferuje tak interesujące i wyjątkowe nasiona? Sprawdź i przekonaj się sam.


 
FILTRY
Zakres cen od do
Kategoria

Female SeedsDinafem SeedsRoyal Queen SeedsSensi SeedsBuddha SeedsBarney's Farm! Nasion BankDutch PassionFast BudsVictory SeedsGreen House SeedsHurtowniaSpanish Seedsx Anaconda Seeds

NOTKA PRAWNA

UWAGA: Zgodnie z polskim prawem nasiona marihuany sprzedajemy do celów kolekcjonerskich, przez co rozumiemy zachowanie genetyki w celu przetrwania gatunku. Ziarenka konopi indyjskich to również źródło licznych witamin i wartości odżywczych, co czy czyni je doskonałym elementem zbilansowanej diety. Aby dokonać zakupu w naszym sklepie musisz mieć ukończone 18 lat i nie możeszich używać ich do uprawy na terenie kraju gdzie jest to zabronione. Opisy produktów oraz inne informacje są tłumaczone ze stron producentów i należy je traktować informacyjno - naukowo.
Made with love in Poland 2013-2020.