Facebook
Nasiona marihuany » AUTOMATY » Auto Gelato | Female Seeds
Auto Gelato Female Seeds

Auto Gelato | Female Seeds

Female Seeds

Stan dostępności:Niedostępny

Czas wysyłki:24h

Koszt wysyłki:od 9,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:PACZKOMAT - 14,00 zł
KURIER UPS - 15,00 zł
PRIORYTET - 9,00 zł
KURIER ZAGRANICZNY - 70,00 zł

Stan magazynowy:

Metody płatności:Przelew, Pobranie, PayPal, CashBill, DotPay

Ilość sztuk w opakowaniu

CENA: 90,00 zł

Chwilowo niedostępny

  • Opis
  • Opinie (0)
FEMINIZOWANE: Tak
AUTOMATYCZNE: Tak
GENETYKA: Gelato # 33 x Auto NL x Auto Critical
GENOTYP: Indica/ Sativa
KATEGORIA: Indoor/Outdoor
PLON: 350-500 g/m2 / 50-180 g/roślina
WYSOKOŚĆ: 80-150 cm / 60-120 cm
CZAS UPRAWY: 10-12 tygodni
THC: 23%
OPAKOWANIE: 4szt. 10szt. 


Auto Gelato to nowa, świetnie wyselekcjonowana odmiana, stworzona przez producenta nasion marihuany Female Seeds. Dzięki swoim rodzicom Auto NL i Auto Critical, rośliny rosną silne, tworząc strukturę w kształcie piramidy. Średnia wysokość tego szczepu wynosi 70-110 cm, a czas potrzebny roślinie od ziarna do plony to 10-12 tygodni. Uprawiając Auto Gelato w pomieszczeniu, można się spodziewać plonów rzędu 350-500 gram na m2. THC na poziomie 23% da długotrwały i intensywny efekt mózgowego upalenia, któremu po jakimś czasie będzie towarzyszyć relaksujące uczucie błogostanu ciała.  Auto Gelato wytwarza mocno zbite, gęste topy w kolorze żywej zieleni. Pod koniec kwitnienia może się w niektórych miejscach przebijać fioletowo-różowy odcień, dzięki któremu roślina stanie się bardziej atrakcyjna. Smak i aromat jakiego możemy się spodziewać jest słodki, a wyczuwalne owoce leśne zadowolą niejednego fana marihuany. 

 

 

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.


Inne produkty z kategorii
Victory SeedsFast BudsGreen House SeedsSensi SeedsDutch PassionHurtowniaBuddha SeedsFemale SeedsSpanish Seedsx Anaconda SeedsDinafem SeedsRoyal Queen Seeds! Nasion BankBarney's Farm

NOTKA PRAWNA

UWAGA: Zgodnie z polskim prawem nasiona marihuany sprzedajemy do celów kolekcjonerskich, przez co rozumiemy zachowanie genetyki w celu przetrwania gatunku. Ziarenka konopi indyjskich to również źródło licznych witamin i wartości odżywczych, co czy czyni je doskonałym elementem zbilansowanej diety. Aby dokonać zakupu w naszym sklepie musisz mieć ukończone 18 lat i nie możeszich używać ich do uprawy na terenie kraju gdzie jest to zabronione. Opisy produktów oraz inne informacje są tłumaczone ze stron producentów i należy je traktować informacyjno - naukowo.
Made with love in Poland 2013-2020.