Nasiona marihuany » AUTOFLOWERING » Auto Frisian Dew
Auto Frisian Dew Dutch Passion

Auto Frisian Dew

Dutch Passion
Ocena klientów (5/5):
Ocena klientów 5/5
(głosów 1)

Stan dostępności:Niedostępny

Czas wysyłki:24h

Koszt wysyłki:od 0,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:KURIER UPS - 15,00 zł
PACZKOMAT - 13,99 zł
UPS ZAGRANICZNY - 70,00 zł
ODBIÓR OSOBISTY - 0,00 zł

Metody płatności:Visa, Master Card, Przelew, Pobranie, PayPal, CashBill

Wybierz ilość nasion
3 nasiona
7 nasion

CENA: 111,00 zł

Chwilowo niedostępny

  • Opis
  • Opinie (1)
FEMINIZOWANE: Tak
AUTOMATYCZNE: Tak
GENETYKA: Frisian Dew x Ruderalis
GENOTYP: Sativa / Indica
KATEGORIA: Indoor/Outdoor
PLON: L
WYSOKOŚĆ: 80-130 cm
CZAS KWITNIENIA: 10-11 tygodni
THC: b.d
OPAKOWANIE: 3szt. 7szt.

Auto Frisian Dew jest automatycznie kwitnącą wersją bestselleru outdoor - Frisian Dew.  Auto Frisian Dew powstała na bazie silnego i odpornego zielonego fenotypu Frisian Dew. Rezultatem są dobrej jakości silne konopie, gotowe do zbiorów po około 10-11 tygodniach od wykiełkowania. Wykorzystanie zielonego fenotypu Frisian Dew oznacza, że purpurowe potomstwo liczy tylko 10% Auto Frisian Dew, a 90% stanowi potomstwo zielone.
Roślina osiąga około 1 metr wysokości, może jednak wyrosnąć do 1,3 m w dobrych warunkach uprawy. Tworzy silny główny szczyt  i charakteryzuje się słodkim smakiem z ziemistym posmakiem.  Plon jaki można uzyskać z tej odmiany wynosi ponad 50g na roślinę, dochodząc do ponad 100g w optymalnych warunkach. Auto Frisian Dew jest silną, wytrzymałą i odporną na pleśń odmianą, która z pewnością zostanie doceniona przez hodowców outdoor. 
Ocena: Ocena 5/5 Data:

Super na Oudoor


Sensi SeedsDutch PassionFast Buds! Nasion BankGreen House SeedsSpanish SeedsBarney's FarmBuddha SeedsAnaconda SeedsFemale SeedsHurtowniaRoyal Queen SeedsDinafem Seeds

NOTA PRAWNA

UWAGA: Zgodnie z polskim prawem nasiona sprzedajemy do celów kolekcjonerskich, przez co rozumiemy zachowanie genetyki w celu przetrwania gatunku. Ziarenka konopi indyjskich to również źródło licznych witamin i wartości odżywczych, co czy czyni je doskonałym elementem zbilansowanej diety. Aby dokonać zakupu w naszym sklepie musisz mieć ukończone 18 lat i nie możeszich używać ich do uprawy na terenie kraju gdzie jest to zabronione. Opisy produktów oraz inne informacje są tłumaczone ze stron producentów i należy je traktować edukacyjno - naukowo.
Made with love in Poland 2013-2020.
UWAGA: SKLEP PRZEZNACZONY JEST DLA OSÓB PEŁNOLETNICH
Czy ukończyłeś/aś 18 lat?
TAKNIE