Wyszukiwanie zaawansowane
Nasiona marihuany1 » BLOG2 » AK-47 – co warto wiedzieć o tej odmianie nasion marihuany

AK-47 – co warto wiedzieć o tej odmianie nasion marihuany

Data dodania: 02-05-2018 Wyświetleń: 346

Nasiona marihuany występują w różnych odmianach. Hodowcy krzyżują ze sobą poszczególne rodzaje roślin po to, by uzyskać jak najlepsze właściwości produktu finalnego. W krajach, w których produkcja marihuany jest legalna, bardzo dużą popularnością cieszą się nasiona odmiany AK-47.
 
AK-47 to bardzo klasyczna odmiana cannabis, która cieszy się niegasnącą popularnością od połowy lat 90. W 1999 roku nasiona zajęły 2. miejsce w kategorii Sativa podczas prestiżowej, światowej imprezy High Times Cannabis Cup. Jej geny zostały wykorzystane do wyhodowania różnych odmian marihuany. Ta, która cieszy się dużym powodzeniem na rynku, powstała ze skrzyżowania AK-47 i Lowrydera, czyli nasion typu sativa o wysokiej zawartości THC i indica o wysokiej zawartości CBD. W efekcie otrzymano roślinę z przeważającą sativą, czyli o dość wysokiej zawartości THC i właściwościach odurzających, która jest bardzo przyjazna w uprawie.

Podstawowe informacje o AK-47

AK-47 jest odmianą sativa przeznaczoną do uprawy wewnątrz i na zewnątrz. Osiąga wysokość od 60 do nawet 100 centymetrów dla sadzonek rosnących na świeżym powietrzu (outdoor). Jej niewielkie rozmiary powodują, że uprawa jest możliwa w różnych warunkach. Najpopularniejsza jest AK-47 auto, czyli z autofloweringiem. Jej sadzonki są odporne na zmiany natężenia światła, obecność kwiatów męskich i szkodniki, a przede wszystkim są łatwe w hodowli.
 
Popularność AK-47 wynika też z tego, że można osiągnąć relatywnie obfity plon w bardzo krótkim czasie od wysiewu nasion. Po upływie zaledwie kilkudziesięciu dni (około 70 w zależności czy hodowana jest indoor, czy outdoor) roślina jest gotowa do zbiorów, jest to więc zdecydowanie krócej niż u innych odmian z rodziny sativa. Plon z jednej sadzonki może wynieść od 110 do 160 gramów, a z 1 mkw. uprawy około 400–500 gramów. Wyniki są więc bardzo zadowalające. Stężenie THC odpowiedzialnego za odurzające właściwości odmiany AK-47 mieści się w przedziale od 15 do nawet 21%. Warto wziąć pod uwagę, że parametry poszczególnych sadzonek, na przykład pod kątem zawartości THC, mogą różnić się w zależności od producenta nasion. Uznaniem wśród hodowców cieszą się na przykład feminizowane w 99,9% nasiona z Hiszpanii od firmy Black Diamond Seeds.
 
Właściwości i działanie AK-47

Roślina produkuje mało liściaste topy o dużej mocy, które są pokryte żywicą. Jej smak jest słodki i jednocześnie lekko pikantny, można w nim poczuć ziołowe nuty, a zapach jest silny i może przypominać słodkie kadzidło.
 
Mieszkańcy krajów, w których uprawa i palenie marihuany są legalne, mogą przekonać się, jaki będzie efekt palenia przez nich suszu tej odmiany. AK-47 znana jest ze swojego intensywnego działania i radosnego nastroju, w jaki wprowadza. Zioło poprawia humor, panuje również pogląd, że z każdego wyzwala duszę imprezowicza, dlatego jest szczególnie polecane na rozluźnienie i jako przygotowanie do zabawy. Działanie marihuany AK-47 auto może różnić się od klasycznej odmiany, która jest określana jako łagodniejsza. Pomimo swoich właściwości, żadna z tych odmian nie jest przeznaczona do stosowania w medycynie.
 
Liczne pozytywne cechy AK-47 jak niewielkich rozmiarów sadzonki, łatwość uprawy w każdych warunkach (szczególnie indoor), duży plon i przyjemne, euforyczne działanie powodują, że ta odmiana zyskała uznanie wśród hodowców i miłośników marihuany na całym świecie. Należy pamiętać, że w Polsce można kupić nasiona tej i innych odmian marihuany jedynie do celów kolekcjonerskich.

 
ak - 47 recenzja 
alt


 
NASIONA MARIHUANY SKLEP

NOTA PRAWNA

Posiadanie nasion marihuany oraz obrót nimi jest w Polsce legalny. Nasiona można potraktować jako pokarm, produkt kolekcjonerski czy też jako kadzidełko. Sklep nasionbank.pl w żaden sposób nie namawia do łamania przepisów prawnych. Nie odpowiadamy za niezgodne z prawem użycie nasion konopi z naszej oferty.

DLACZEGO MY?

Wysyłka & Płatnośći

  • SERWER
Copyright © 2018 NasionBank. All Rights Reseved. Polski Kapitał.