PLDEENFRUK
Do darmowej dostawy brakuje : 300,00 zł
Nasiona marihuany » Blog » Marihuana rekreacyjna » 10 najlepszych automatycznie kwitnących odmian marihuany

10 najlepszych automatycznie kwitnących odmian marihuanyNasiona z autofloweringiem to automaty, czyli rośliny, które nie potrzebują specjalnych warunków, aby zacząć kiełkować. Do tego nie wymagają specjalnej troski pielęgnacyjnej, z tego względu są to odmiany najczęściej wybierane przez początkujących. Warto poznać bliżej 10 najlepszych automatów!
 
Automaty marihuany cechują się bardzo szybkim wzrostem. Mogą zacząć samodzielnie kwitnąć w ciągu dwóch do czterech tygodni, a gotowe do zbioru są często w czasie nie dłuższym niż 10 tygodni. Są łatwe w uprawie, cykl życia rośliny przebiega właściwie automatycznie, dlatego dowiedz się więcej o odmianach zaliczanych do najlepszych.
 
Auto AK-47 to chyba najczęściej przewijająca się odmiana na rynku. Powstała przez skrzyżowanie Lowryder X z AK-47. Roślina rośnie około 65 dni indoor oraz do 80 dni na zewnątrz. Zazwyczaj osiąga około 70 cm wysokości, a w bardzo dobrych warunkach – nawet 100 cm. Daje plon na poziomie 30-100 gramów. Jeśli chodzi o moc, to jest to mocne odurzenie, typowe dla indici.
 
Jack Herer Auto to kolejna legenda w zestawieniu. Nadaje się do uprawy indoor i outdoor, daje średnio 70-120 gramów zbioru, a sama roślina nie jest wysoka (40-80 cm). Efekt to relaksujące uczucie połączone z radością. Na uznanie zasługuje lekko pikantny, a zarazem świeży, ziołowy smak i aromat.
 
White Widow Auto to chyba najbardziej znana odmiana automatycznej marihuany. Jest odmianą mocną, łatwą w uprawie, a przy tym daje duże zbiory. Znana jest z błyszczącej niczym kryształki żywicy na topach. Wyrasta w zaledwie 75 dni, a w zależności od warunków można spodziewać się plonów 40-160 gramów. Odmiana ta charakteryzuje się lekko cytrusowym smakiem i aromatem.
 
AutoMazar słynie z zaskakujących dużych zbiorów na poziomie 50-125 gramów, a najlepszym wynikiem było 205 gramów outdoor osiągnięte w Europie Południowej. Jest to hybryda legendarnej odmiany Mazar oraz indica/ruderalis. Osiąga wysokość ponad 1 metra i gotowa jest do zbioru po około 70 dniach. Rośliny są silne, odporne na szkodniki i choroby.
 
Amnesia Haze Auto to hit roku 2013 roku. Daje wyjątkowo duży plon, a rośliny są wysokie, mają cienkie liście i rozciągnięte topy. Potrzebuje 80 dni na wzrost i kwitnienie, a rośliny osiągają 80-120 cm wysokości. Jest to klasyczna odmiana sativy o mocnym i kojącym działaniu.
 
Auto Think Different to krzyżówka stworzona z odmiany AK-420 oraz ruderalis. Charakteryzuje się bardzo dużym plonem oraz wysokimi, jednorodnymi roślinami (ok. 1-1,5 metra). Średnio dają nawet 250-300 gramów plonów, a THC zostało zmierzone na poziomie 18%.
 
Auto Dark Devil ma ciemnofioletowe topy, od których przejął nazwę. To krzyżówka Big Devil XL z Hindu Kush. Rośliny mają mocny szczyt i dobre rozgałęzienie. Produktywność dochodzi do 600 gramów na 1 mkw. w indoorze oraz 200 gramów na roślinę w outdoorze. Smak i zapach są bardzo przyjemne – słodkie, owocowo-cytrusowe, z nutą kadzidła.
 
Automatyczny Durban Poison to jedna z najlepszych automatycznych odmian na rynku. Znana jest z dużych plonów, wytwarza szerokie i żywiczne kwiaty. Ponadto ma wydłużony okres wzrostu, co przekłada się na rozmiar rośliny (do 120 cm).
 
Sweet Skunk Automatic to krzyżówka Green Poison oraz Big Devil #2. Potrzebuje tylko 8 tygodni od wysiewu do zbiorów, a przy tym daje około 50 gramów zbiorów. Roślina wyrasta na około 60-100 cm, zaliczana jest do roślin niskich, może więc być uprawiana na balkonach i ogrodach. Przez światowych growerów doceniana jest za przyjemny, mocny smak i aromat, a także relaksujące działanie.
 
Auto Ultimate Dutch Passion to wersja automatyczna bestselleru The Ultimate powstała ze skrzyżowaniem z AutoMazar. Daje silne i obfite żniwa, rośliny wyrastają na 80-100 cm wysokości, topy są klejące i pokryte żywicą o słodkim aromacie. Bardzo duży plon na poziomie 500 gramów na 1 mkw. w indoor.
 

 

POWRÓTWróć do kategorii Marihuana rekreacyjna

Zamów na paczkomat

Made with love in Poland 2013-2021